reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witam.Czy mogę dołączyć?podczytuje was od pewnego czasu, ale za nic nie udalo mi się zarejestrować na telefoniejestem mamą 2 dziewczynek.Jedna 7 lat druga tp 04 07 urodzona 30 06
 
reklama
Ruda ja tez kiedys trafilam na strone tej agencji, wszyscy mowili jala Ewa sliczna, piekny dzidzius, jak z reklamy...tak sobie wtedy pomyslalam, ze skoro taka.piekna to moze gdzies ja zglosic? Weszlam raz na te strone podczas karmienia malej a potem o tym zapomnialam.
 
Dziękuję.Przedstawie się po krótce.Mam 35 lat.Jak już wspomniałam 2 córki.1 ciąża planowana po 10 mc starań.Druga wpadka...wtwdy szok i niedowierzaniem, ok 20 tyg dopiero oswoilam się z ta myślą.A teraz świata poza mala nie widzę.Ten strach wynikal z tego, że starsza była baaaaaaardzo wymagającym dzieckiem.Ona po prostu nie spala.W dzień góra 30 min na spacerze,w domu wcale a noc... przez pierwsze 3 mce zasypiala ok 1,2 tzn nie ze sama trzeba była ładować kilometry po mieszkanieu bujac i śpiewać.Niechlubny rekord sen od 3 do 5.po 3 mcu dopiero zaczęło się formować i przed ukończeniem 6 mca zaczęła zasypia przed 24 .Druga jest nie lepsza....tzn noce są lepsze ,czasami przez tydzień wstaje o 4.w dzień to samo max 30 min ,czasami mam wrażenie ze dłużej usypiam niż ona spi.mialo być po krótce a się rozpisałam...
 
Kolejna sprawa która dotknęła obydwie to azs i alergia na mleko.u starszej wyszła jeszcze alergia na wiele rzeczy... mam nadzieję, że u młodszej tylko na mleku się skonczy.Poza tym obydwie mają niespozyta energię
 
I tylko jeszcze dane małej: Kornelia ur. 30 .06 godzi. 10 .04 waga 4400 wzrost 57 cm.
Ale duża się urodziła [emoji4] co do spania w dzień to u mnie to samo masakra[emoji33] dopiero teraz po 6 miesiącu jest w stanie przespać ok 2 godziny w ciągu dnia a tak to cały czas na zewnątrz i to wózek musiał jechać, w lecie to aż dłonie miałam spalone od słońca ale tylko tak mi spała. Mam starsze dwie córki i żadna nie dawała mi tak popalić jak ta szkoda gadać, a i też ma alergię na białko.
 
Witsjcie[emoji5]
I mnie to samo było przy starszej tylko ze ona na dodatek nienawidziła spacerów!! Więc tylko rękach
Miałam już dość...
Nastawiona się psychicznie ze teraz będzie tak samo ale Ksawery jest zupełnie inny.
Uwielbia wózek i spacery

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karnadkor witaj, moja corka tez jest bardza wymagajacym dzieckiem, spi malo, niczym nie potrafi sie zajac I tylko na rekach jest zadowolona. W wozku lezy tylko jak spi a jak sie obudzi to biegiem pedze do domu bo histeria.
 
reklama
Witamy się z rana Aga dzięki za pocieszenie,jutro kończymy pól roku także może u nas też się poprawi.Ciesz się że cala trojka taka nie była haha s tak na serio to współczuję przejść...u nas też wózek jest ok,ale miała ok miesięczny okres że wózek parzył.Czasami udalo się z fotelikiem wyjść a czasem powrót kończył się na rękach My zaczęliśmy rozszerzanie diety po 4 mcu od dyni potem juz nie pamiętam ale wszystkie sloiczki jednoskladnikowe,potem dwuskladnikowe itd.Po ok 2 tyg doszly owoce.Kleik kukurydziany i ryżowy.Wczoraj pierwszy raz podalam zupkę z glutenem.O ile warzywa wszystkie uwielbia to z owocami gorzej.Niektórych nie tknie,ale próbujemy.Do picia tylko wodę lubi.
 
Do góry