reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej!

My dzis caly dzien w goscinie. Maz ma urlop 2 dni. Ania dostała prezenty :) ciuszki i zabawki.

Co do karmienia to karmię w leżaczku a Ania dostaje papu od 3,5msc. Zaczynałam od kaszki i jeszcze żyje :D

Sex uprawiamy w pokoju obok. Ania dobrze śpi i mozna sobie tak pozwolic, ale wiadomo bywa róznie :)

Kamejka- moze faktycznie genetycznie tak ma :) a ten gronkowiec to od czego jest? :(
Karolina-brodawka juz lepiej???
Hej:)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej!

My dzis caly dzien w goscinie. Maz ma urlop 2 dni. Ania dostała prezenty :) ciuszki i zabawki.

Co do karmienia to karmię w leżaczku a Ania dostaje papu od 3,5msc. Zaczynałam od kaszki i jeszcze żyje :D

Sex uprawiamy w pokoju obok. Ania dobrze śpi i mozna sobie tak pozwolic, ale wiadomo bywa róznie :)

Kamejka- moze faktycznie genetycznie tak ma :) a ten gronkowiec to od czego jest? :(
Karolina-brodawka juz lepiej???
Taki! Dziękuję za pamięć. Już wyleczona.
Ahhh...jeśli chodzi o wyprzedaże to już dziś wydałam krocie przez internet na małą ehhh. Nic już nie kupuję!
 
Karolina a gdzie robiłaś zakupy? W H&M są piękne rzeczy, ale jak patrzyłam to dla chłopców został rozmiar 50:(

Ja tez daje w leżaczku jedzenje, dzisiaj dałam na kolanach i było troszkę spokojniej.
 
Agula możliwe, że zaraziła się gronkowcem w szpitalu po porodzie.

Ja karmię też w bujaczku, tylko na bardziej pionowej pozycji i mój da się unieruchomić, żeby się nie bujał :) Nie wyobrażam sobie jej karmić trzymając na kolanach. Bardziej ryzykowne, że by mi się gibnęła, a czystość ubrania i mojego i jej byłaby jeszcze bardziej zagrożona :p

Dostaliśmy dziś od lekarki zielone światło na rozszerzanie diety. Na razie same warzywka, bez owoców. Więc mam pytanie do Was - w jakiej kolejności jakie warzywka dawałyście? Ja zacznę od marchewki, potem ziemniak, potem mix marchewka + ziemniak i nie wiem co dalej.

Czy któraś z Was daje warzywa kupione w zwykłych sklepach/marketach? Obok mnie jest sklep z żywnością ekologiczną i liczyłam na niego, ale tam mają tylko ziemniaki, włoszczyznę i buraki. Nie chcę lecieć na słoiczkach a nie mam już żadnego źródła zdrowszych warzyw... Mąż mówi żeby nie przesadzać i dać ze zwykłego sklepu.

Czy warzywka dla dziecka można ugotować w większej ilości, zblendować na papkę i zamrozić? Jeśli tak to ile takie zamrożone jedzonko można trzymać?
 
Moja malutka praktycznie od urodzenia reaguje na moj spiew, jest to drugi sposob oprocz smoczka w jaki idzie ja uspokoic. Ubieram ja I spiewam bo inaczej ryk, nawet przy kolkach przestawala plakac, normalnie jak ja mam na rekach to musze stac bo wrzeszczy a jak spiewam to.moge usiasc :)
 
Taki! Dziękuję za pamięć. Już wyleczona.
Ahhh...jeśli chodzi o wyprzedaże to już dziś wydałam krocie przez internet na małą ehhh. Nic już nie kupuję!
Tak się tylko mówi... ;-) ;)

Agula możliwe, że zaraziła się gronkowcem w szpitalu po porodzie.

Ja karmię też w bujaczku, tylko na bardziej pionowej pozycji i mój da się unieruchomić, żeby się nie bujał :) Nie wyobrażam sobie jej karmić trzymając na kolanach. Bardziej ryzykowne, że by mi się gibnęła, a czystość ubrania i mojego i jej byłaby jeszcze bardziej zagrożona :p

Dostaliśmy dziś od lekarki zielone światło na rozszerzanie diety. Na razie same warzywka, bez owoców. Więc mam pytanie do Was - w jakiej kolejności jakie warzywka dawałyście? Ja zacznę od marchewki, potem ziemniak, potem mix marchewka + ziemniak i nie wiem co dalej.

Czy któraś z Was daje warzywa kupione w zwykłych sklepach/marketach? Obok mnie jest sklep z żywnością ekologiczną i liczyłam na niego, ale tam mają tylko ziemniaki, włoszczyznę i buraki. Nie chcę lecieć na słoiczkach a nie mam już żadnego źródła zdrowszych warzyw... Mąż mówi żeby nie przesadzać i dać ze zwykłego sklepu.

Czy warzywka dla dziecka można ugotować w większej ilości, zblendować na papkę i zamrozić? Jeśli tak to ile takie zamrożone jedzonko można trzymać?
A Ty nie jesteś zarażona gronkowcem?
Zacznij od ziemniaka lub dyni, marchew lubi uczulać. Można po kolei warzywa, brokuł, kalafior, pasternak, burak, pietruszka, seler, potem mixy, a później owoce.
Możesz z mrożonych korzystać. W lidlu są takie świeże bio warzywa z zielonym znaczkiem, dziewczyny je polecają, że są bardziej eko.
Można mrozić, ja mrożę w formie do kostek lodu albo małych pojemniczkach, a trwałość ich to myślę, że 2-3 miesiące można, ale najlepiej zamrozić np. na miesiąc i potem nowe zrobić :)

Wyczytałam teraz, że najlepiej zużyć w ciągu miesiąca zamrożone jedzonko, a formę przykryć folią spożywczą :)
 
Ostatnia edycja:
Dzieewczyny może któraś z Was albo znajomych ma albo miała kontakt z agencją MiniModels? Jeżeli tak to proszę o Wasze opinie.
 
reklama
Agula możliwe, że zaraziła się gronkowcem w szpitalu po porodzie.

Ja karmię też w bujaczku, tylko na bardziej pionowej pozycji i mój da się unieruchomić, żeby się nie bujał :) Nie wyobrażam sobie jej karmić trzymając na kolanach. Bardziej ryzykowne, że by mi się gibnęła, a czystość ubrania i mojego i jej byłaby jeszcze bardziej zagrożona :p

Dostaliśmy dziś od lekarki zielone światło na rozszerzanie diety. Na razie same warzywka, bez owoców. Więc mam pytanie do Was - w jakiej kolejności jakie warzywka dawałyście? Ja zacznę od marchewki, potem ziemniak, potem mix marchewka + ziemniak i nie wiem co dalej.

Czy któraś z Was daje warzywa kupione w zwykłych sklepach/marketach? Obok mnie jest sklep z żywnością ekologiczną i liczyłam na niego, ale tam mają tylko ziemniaki, włoszczyznę i buraki. Nie chcę lecieć na słoiczkach a nie mam już żadnego źródła zdrowszych warzyw... Mąż mówi żeby nie przesadzać i dać ze zwykłego sklepu.

Czy warzywka dla dziecka można ugotować w większej ilości, zblendować na papkę i zamrozić? Jeśli tak to ile takie zamrożone jedzonko można trzymać?
mój bujaczek też da się unieruchomić

my zaczniemy od marchewki, póki co dam mu naszą z naszego ogródka specjalnie odłożona jak się skończy to chyba słoiczki pódą w ruch
 
Do góry