reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja tez karmię w bujaku. Póki dziecko nie siedzi samodzielnie ciężko o najlepsze rozwiązanie. Zawsze będą za i przeciw. Tak jak każdy temat. Szczepienie, jedzenie, sadzanie. Ile ludzi tyle opinii. Trzeba zapoznać się z informacjami i wybrać samemu. Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej...
uwielbia też uderzac marakasami w stół,z całej siły a taka zawzięta przy tym jest.
Za kilkanaście lat będzie "mamooo, kup mi perkusję..." ;)
Mój uwielbia wszystko co gra, muzykę z YT i jak śpiewam. Lubi jak JA śpiewam. Pierwszy taki człowiek :p ;)
 
reklama
Asia super tak obserwować jak dziecko się rozwija :)

A ja zapomniałam wczoraj najważniejszego napisać - odebraliśmy wyniki badań i nadal mamy gronkowca :( a miałam przeczucie że został wyleczony ech :( idziemy zaraz z tymi wynikami do lekarza i zobaczymy co poradzi dalej... Moja Natalka jest taka maluteńka, wzrostowo i wagowo to jak 2 miesięczne dziecko... Martwię się o ten jej wzrost :( wszyscy jak ją widzą to mówią że nic nie urosła...
 
Lizzy fajnie że chociaż synek docenia talent mamy:-)

Lilylove wzajemnie :-)

Kamejka ale wy leczylyscie antybiotykem tego gronkowca, dobrze pamiętam? A badanie było z krwi, moczu czy wymaz?

Czas pomyśleć chyba o jakichś klockach albo ukladance bo bardzo lubi się Zosia bawić, przekładaac matrioszkami :-)
 
Cześć dziewczyny,
Czytam, czytam i nie mogę nadrobić.
No więc ja kp i też okresu brak.
My jeszcze 'oficjalnie' nie jemy, ale dostaje na leżaczku w rękę cały kawałek jabłka, banana, ugotowaną al dente marchew albo uwaga piętkę chleba i świetnie sobie radzi. Oczywiście wszystko w około jest do prania i sprzątania, trudno. Papek jeść nie chce w ogóle. Pluje nimi.
W nocy śpi z nami i budzi się parokrotnie żeby dać jej cycka albo żebym ją przytuliła. Nie odczuwam za bardzo tego i nie mogę narzekać na niewyspanie. I do tego jesteśmy straszni, bo sex uprawiamy przy śpiącym obok dziecku (jeszcze się nie obudziła ani razu).
Co do rutyny, to u nas tylko kąpiel i spanie na noc zawsze o tej samej porze. Reszta dnia to bardzo różnie
I już nie pamiętam co miałam więcej napisać.
 
Dziewczyny czy ktoras z was uzywa dady, kupowalam teraz te swiateczne pudlo i mam wrazenie ze sa mniejsze niz te standardowe. Także mam prawie caly karton do wywalenia bo 3 male...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy ktoras z was uzywa dady, kupowalam teraz te swiateczne pudlo i mam wrazenie ze sa mniejsze niz te standardowe. Także mam prawie caly karton do wywalenia bo 3 male...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj odsprzedać np. za jakieś chusteczki nawilżane, widziałam, że dziewczyny tak robią, jak mają za małe pieluchy :)
 
Kamejko, ile waży? Ty też z tego, co pamiętam jesteś drobniutka, to może córcia ma to w genach?

Waga dzis u lekarza pokazała 5230 g. Ja jestem drobna, zgadza się, dlatego jej słaby przyrost był na początku bagatelizowany. Dziś lekarka powiedziała żeby moja mama spróbowała znaleźć moją książeczkę zdrowia dziecka i tam sprawdziła jak to u mnie wyglądało, czy to nie w genach właśnie.
Lizzy fajnie że chociaż synek docenia talent mamy:-)

Lilylove wzajemnie :-)

Kamejka ale wy leczylyscie antybiotykem tego gronkowca, dobrze pamiętam? A badanie było z krwi, moczu czy wymaz?

Czas pomyśleć chyba o jakichś klockach albo ukladance bo bardzo lubi się Zosia bawić, przekładaac matrioszkami :-)

Tak, leczyliśmy antybiotykiem. Badanie kału i tam wyszedł gronkowiec. Badania krwi i moczu też robiliśmy ale były prawidłowe.

Dziś lekarka powiedziała żeby się nie przejmować bo ona może być już tylko nosicielem tego gronkowca a wtedy też w badaniach będzie wychodził i należy obserwować kupki i kontrolować przyrosty wagi. Więc powiedzmy że mnie trochę uspokoiła...

Cześć dziewczyny,
Czytam, czytam i nie mogę nadrobić.
No więc ja kp i też okresu brak.
My jeszcze 'oficjalnie' nie jemy, ale dostaje na leżaczku w rękę cały kawałek jabłka, banana, ugotowaną al dente marchew albo uwaga piętkę chleba i świetnie sobie radzi. Oczywiście wszystko w około jest do prania i sprzątania, trudno. Papek jeść nie chce w ogóle. Pluje nimi.
W nocy śpi z nami i budzi się parokrotnie żeby dać jej cycka albo żebym ją przytuliła. Nie odczuwam za bardzo tego i nie mogę narzekać na niewyspanie. I do tego jesteśmy straszni, bo sex uprawiamy przy śpiącym obok dziecku (jeszcze się nie obudziła ani razu).
Co do rutyny, to u nas tylko kąpiel i spanie na noc zawsze o tej samej porze. Reszta dnia to bardzo różnie
I już nie pamiętam co miałam więcej napisać.

My też przy dziecku no bo jakże inaczej?;) myślę że większość młodych rodziców tak robi :p
 
reklama
Hej!

My dzis caly dzien w goscinie. Maz ma urlop 2 dni. Ania dostała prezenty :) ciuszki i zabawki.

Co do karmienia to karmię w leżaczku a Ania dostaje papu od 3,5msc. Zaczynałam od kaszki i jeszcze żyje :D

Sex uprawiamy w pokoju obok. Ania dobrze śpi i mozna sobie tak pozwolic, ale wiadomo bywa róznie :)

Kamejka- moze faktycznie genetycznie tak ma :) a ten gronkowiec to od czego jest? :(
Karolina-brodawka juz lepiej???
 
Do góry