reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej. I ja się witam poświętecznie, postaram się być już częściej. Przed świętami u nas ciężki czas był, bo moja najstarsza córka miała podejrzenie nowotworu :-(. Na szczęście dwa dni przed wigilią przyszły wyniki i jest zdrowa.
Poza tym Oliś rośnie. 30 grudnia kończymy pół roku. Waży 7200 więc jest raczej drobny. Zębów nie mamy jeszcze wcale. Obraca się na boki, ładnie się bawi ale z brzucha na plecy i odwrotnie jeszcze mu się nie chce.
My dalej jesteśmy na karmieniu piersią + 1 raz obiadek lub owoc ze słoiczka.
Czy któraś z mam KP nie dostała jeszcze @???Bo ja dalej nie mam.
Pozdrawiam Was i obiecuję że będę zaglądać

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Co do spania to u nas ostatnio bardzo dużo pobudek przez co Oliś spędza coraz więcej czasu w naszym łóżku. Bo nie mam siły go odkładać do łóżeczka

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Hej.
Widzialam na fb jak Wasze dzieciaczki pija same mleko, leza grzecznie z oparta butla I ciumkaja, Ewa jak pije to siada, kladzie sie, siada..bije pp nozkach, szarpie za wloski, uderza w butelke czasem nawet mi ja wytraci. Nie wiem czy to cos zlego, ze nie potrafi sie wyciszyc.
Jeszcze jakbyscie mogly napisac jak podnosicie maluszki, czy trzymacie rece pod paszkami czy pod glowa I pupa?
Toteczka, myślę, że to przejściowe - moja mała też tak miała, wyginała się tak, że często wyrywała butelkę z buzi i chlapała sobie mlekiem do oka ;) Miała tak z 2 miesiące, potem minęło, ale sama nie "trzyma" jeszcze butli ;)
Ja biorę pod plecki, przekręcam na boczek i tak biorę, czasem pod plecki i pupkę, czasem pod paszki, zależy jak i z czego jest mi wygodnie ją wyjąć.

Hej. I ja.soe witam poświadczenie, postaram się być już częściej. Przed świętami u nas ciężki czas był bo moja najstarsza córka miała podejrzenie nowotworu :-S. Na szczęście dwa dni przed wigilia przyszły wyniki i jest zdrowa.
Poza tym Oliś rośnie. 30 kończyny roku. Waży 7200 więc jest raczej drobny. Zębów nie mamy jeszcze wcale. Obraca się na boki, ładnie się bawi ale z brzucha na plecy i odwrotnie jeszcze mu się nie chce.
My dalej jesteśmy na karmieniu piersią + 1 raz obiadek lub owoc że sloiczka.
Czy któraś z mam KP nie dostala jeszcze @??? Bo ja dalej nie mam.
Pozdrawiam Was i obiecuję że będę zaglądać

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Witaj Doris. Dobrze, że z córką wszystko w porządku :) Ja nie mam okresu jeszcze, a karmię mieszanie.

Hejka Dziewczyny!

Witaj Doris. :)

U nas nocka ok do 7.30 spała a zasnęła o 19.

Dziewczyny znacie jakies ksiązki z przepisami dla niemowlaków???
Agula, "Ala'antkowe BLW" i "U malucha na talerzu" - o tych słyszałam, że dziewczyny korzystają ;)
 
BasiaJulia, dobrze że napisałaś że też jeszcze nie masz bo już się martwilam że długo nie mam.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Witam i ja
jak zaczełyśmy na facebooku pisać to ciężko mi teraz tutaj zaglądać tam to nawet na telefonie mogę zerknąć
Doris ja też jeszcze nie mam @ zastanawiam się nad zrobieniem testu bo nie zabezpieczamy się chciałabym jeszcze jedną dzidzię ale tak za jakieś pól roku

moja niunia też się jeszcze nie przewraca kilka razy może jej sie udało i też coraz częściej śpi z nami w łóżku
 
Giuliaa, Ja chyba bardziej wolę bb do takich rozmów, zresztą na BB jestem od 2010 roku więc już długo.
IwonaiMaja, to też mnie pocieszyłaś, że nie masz jeszcze @
Iwona35, doczytałam i gratuluję!!!
Agula, ja będę korzystać z przepisow na necie, choc jak na razie lecimy na słoiczkach
 
reklama
BasiaJulia, dobrze że napisałaś że też jeszcze nie masz bo już się martwilam że długo nie mam.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Powrót okresu jest chyba bardzo indywidualny, moja przyjaciółka karmi tylko piersią i ma okres już od 2 miesięcy.
Ha, ha, ja zrobiłam test, bo się bardzo dziwnie czułam - było mi niedobrze, cały czas byłam senna i w ogóle dziwnie się czułam, ale wyszła 1 kreska ;) Bardzo bym się zdziwiła, gdyby były 2 przy naszym bujnym życiu erotycznym :-p

Moja niunia zrobiła obrót z brzuszka na plecy tydzień temu, a wczoraj z plecków na brzuszek, ale na razie tylko po razie. Przekręca się na boczki oba. Bardziej leniwym maluszkom może pomóc kładzenie ich na macie/kocu i położenie zabawek po bokach dziecka, ale w troszkę większej odległości, żeby samo chciało sięgnąć i przy tym troszkę się napracować ;)
 
Do góry