reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Witajcie. Moj synek dzis pierwszy raz nie wstawal w nocy na jedzenie. Ale mial mnostwo innych pobudek... ;) ja sie jakoś srednio czuje, okres mi sie spoznia, ale ciaza chyba niemozliwa bo uzywalismy gumek, dopiero jak poczulam ze piersi mnie zaczynają boleć okresowo to pozwolilismy sobie na wiecej. Jak nie przyjdzie za 2-3 dni to zrobie test. Maly juz,spi, maz robi herbatke a ja ogladam listy do m. Milego wieczorku i przespanych nocy ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julka napisz na priv jak sie na FB nazywasz i dodaj sie do grupy Lipcowe mamy 2016.

Malemu znowu sie pomylilo z drzemka i sie obudzil i nie spi :(

Ja podnosze pod paszkami teraz.
 
Ja pod paszkami, albo jedną rękę wkładam pod paszke i opieram sobie nogę Mikołaja na tej swojej ręce i podnoszę go bokiem. Tak zalecila Nam rehabilitantka.
 
Hejka :-)
Flammie o kurcze, dobrze że z małym wszystko ok, teraz to najbezpieczniej chyba tylko na ziemi:-)

Paula to poszalalas z przygotowaniami :-)

Toteczka ja biorę pod paszki:-)

U nas Święta super, naprawdę bardzo rodzinie i cieplo spędzone. Zosia grzeczna, czasem tylko pomarudzila, w wigilię zasnela dopiero około północy.i u moich rodziców i u teścia za dużo wrażeń żeby spac:-) u wszystkich pokolei na rękach, uśmiechy zero płaczu, z wyjątkiem babci męża-na sam jej widok taki bez że jacie:-p nie wiem czemu. Albo wiem, tak jak u was nie obyło się bez głupich uwag np. Ja mówię że mała bardzo się dźwiga i pewnie nie długo usiądzie, na co owa babcia mówi że ona szybko nie będzie siedziała bo jest gruba!!Dajcie mi żyć :D
Powiem wam że teraz będąc mama inaczej patrzę na wiele rzeczy, chyba się postarzalam :-) bardzo mnie drażni jak ktoś kogoś nie szanuje nawet jeśli może robi to trochę nieświadomie. Mam a na myśli taka sytuacje że w Boże Narodzenie byliśmy u teścia naprawdę długo bo gdzieś od 16 do 21 a siostra męża z narzeczonym zabrali się z domu jeszcze przed naszym przyjazdem i nie wrócili do wieczora bo stwierdzili chyba że widzieliśmy się chwilę w wigilię to wystarczy, a nigdzie daleko nie jechali zaznaczam i mogli nam też chociaż godzinkę poświęcić,nam i innym tam obecnym, brak słów :-)
Teraz już odpoczywamy sobie przy choince:-)

Miłego wieczoru :-)
 
My też już w domu. Mała cała drogę spała na szczęście, dotarliśmy po 19ej, więc wszystko sie rozregulowało i dopiero teraz usnęła, ciekawe ile pośpi. Święta u nas raz wesołe, raz smutne, dziś byliśmy u teścia w szpitalu i się zryczałam cholera:(
I nic nie przytyłam,wręcz kg miej, nie przejadłam się, bo i nie było kiedy.

Ja też jak podnoszę to biorę pod paszki. Teściowa mala zbadała, wszystko jest ok, żadnej asymetrii i napięcia.
Spokojnej nocy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry