reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Sinus rinse to zestaw do płukania zatok. Fixsin, który polecała chyba Karolina to praktycznie to samo.
Ibum żel to żel zawierający: buprofen vzyli lek działający przeciwbólowo i przeciw zapalnie.
 
reklama
My podajemy podwójnie czyli 800j., bo mamy spory niedobór, pediatra polecił zrobić badania bo małemu pociły się bardzo rączki i stópki. Potem wyczytałam że to ponoć nie ma związku, bo po prostu skóra cieniutka i dlatego niemowlęta mogą się bardziej pocić, jednak dobrze że badania zrobione, chociaż straszne to pobieranie krwi, a paluszki przez dwa dni były sine :/

961lanlivti90jqh.png
 
Moja od 7.00 rano nie śpi jest teraz płacz brzuch ją chyba boli musiałam wyjść z pokoju bo nie wytrzymuje nerwowo mąż ją lula[emoji21]
 
reklama
Podaje przepis.

Skladniki na spod:
300g ciastek czekoladowych HIT
50g mlecznej czekolady w temp. pokojowej
50g masla w temp. pokojowej

Skladniki na krem:
200g mleka skondensowanego
250g mascarpone

Te skladniki dobrze jak poleza w lodowce ok 24h lepiej sie ubija krem, czasami jak sie nie wyrobie to wrzucam na troche to zamrazalnika i tez jest ok :D

Ciastka hity i czekolade rozdrobnic reka na mniejsze kawalki i zmiksowac razem z maslem do momentu uzyskania konsystencji "mokrego piasku". Jak juz jest zmiksowane wylozyc na forme ja uzywam takiej typowej do tarty z wyjmowanym spodem, docisnac na bokach wyrownac i wstawic do lodowki.

Krem banalny wystarczy ubic mleko skondensowane z mascarpone aby powstala konsystencja w miare sztywnego kremu.

Wylozyc na forme ze spodem i na kem polozyc owoce. Najlepiej spisuja sie takie jak maliny, borowki ale ja czesto kroje w plastry kiwi i tez jest pysznie. Wkladam do lodowki na 3h w sumie im dluzej to lepiej i to wszystko :) pyszne i szybkie.


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry