reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

@julka mi przy G pomagała rano mięta i migdały. Imbir tez pomaga a przy okazji ma dużo dodatkowych właściwości. Z G to pierwszy posiłek po 13 miałam i pierwszy trymestr -3 kg. A teraz czasem tylko mnie zapachy męczą. Odstawilam kawe i herbate. Ale mięta się racze codzień. Może temu mdłości nie mam...
 
reklama
Ja już mam 1 kg w dół i jak tak dalej będzie to jeszcze więcej spadnę. Mi się już od dołu brzuch fajnie powiększył. Właściwie już od ponad tygodnia to zauważyłam ;)
 
Hej dziewczyny sorrki że ostatnio milczałam ale nie miałam siły. czas mam tylko wieczorem i właśnie wieczorami zaczęły mnie strasznie mdłości męczyć. Nie wspomnę o tym że jest 20:45 a mi się tak ziewa że muszę się pilnować by nie paść przy klawiaturze. Ide zaraz spać biegam od rana pierwsze w pracy potem w domu. W sobotę Urodziny Danielka no i oczywiście Mikołaj więc dzień pełen wrażeń. Gości około 15 więc piątek i sobotę spędzę w kuchni.

Trzymajcie się ciepło Gratki z udanych wizyt. Powodzenia dla tych co się wkrótce wybierają :)
 
Jeju dziewczyny lecicie jak szalone, nie nadążam... Ja dzisiaj po kroplówach, mąż mi podpiął, a co się naklął przy zakładaniu wenflonu to szkoda gadać. Odwodniona już strasznie byłam. Od razu lepiej się poczułam. Mdłości wieczorami najgorsze ( ja z tych co nie umieją rzygać :/ ), w nocy pd tygodnia do Małego wstaje mąż, dziś pierwszy raz od tyg na noc sami jesteśmy... U mnie waga stoi, ale ja bardzo staram się jeść, bo muszę mieć siły do Bubcia. Swoją drogą czuję drugiego chłopaka. Trzymam kciuki za wszystkie Dziewuchy i zwolnijcoe z tym pisaniem, bo nie nadążam !!![emoji3]
 
Kasiulka widzę, że my z tego samego miasta.

.

Jesteś z Częstochowy??

Karolina mam znajomą co dwa razy poroniła a teraz ma dwie córki więc następnym razem na pewno będzie wszystko dobrze

Siostra mojego męża dwa razy poroniła, zaciążyła w krótkim odstępie czasu, a potem po ok roku zaszła w ciąże, jedną, potem drugą i ma dwie cudne dziewczynki. Karolina, trzymaj się. Tulam

Cześć.
Karolina współczuję Ci.
Ja siedzę i wpierdzielam. Wpierdzielam i siedzę.
Rodzinie mąż chce żebyśmy powiedzieli na wigilię, że taki niby prezent. Ale w pracy co niektóre fajniejsze wiedzą. Teraz np w kuchni " ty a co ty taka zmęczona jestes? Kawy nie pijesz... w ciąży jesteś? Gadaj! ''
Nie mam poker fejs to to ze mnie wyciagnely i ochrzanily czemu wczesniej nie powiedziałam. Ale przecież u lekarza nie byłam jeszcze. Ale było śmiechu

Hehehehe, ja w pracy nic nikomu jeszcze nie powiedziałam, ale mam taki brzuchol, że chyba koleżanki z pokoju zaczęły się domyślać. Szczególnie że mówiłam, że planuję ciążę. Ale to miłe jeśli cieszyły się razem z Tobą :-)

Ja to siedze w robocie i zasypiam, za pol godz koncze, ale ze spaniem nie moge sobie poradzic

Raaany....Ty też?? Oszaleć idzie....

a ja dzis umieram przez mdlosci nie daje rady ;/

Ja tak samo! No dziś po raz pierwszy tak źle, tak fatalnie się czułam, że zupełnie nie wiedziałam co mam ze soba zrobić....

Mi mdłości przechodzą jak coś zjem.

Oooo...mdłości na głodny żołądek są tylko mocniejsze! Ale akurat dziś, czy zjadłam czy nie, czułam się fatalnie..... :eek::confused2:

Która to rzuciła o turystycznej bo nie zapamiętałam? Przez Ciebie po prostu MUSZĘ zjeść taką z gulaszem angielskim bo oszaleje a tak jej nie cierpię. Dzięki :-D

Padłam :-D:-D

piczkowa - to straszne! Nie wyobrażam sobie takiego samopoczucia, żebym musiała mieć podawane kroplówki.... Choć moja znajoma też tak źle znosiła ciąże, w pierwszej rzygała caaałe 3 miesiące, schudła 10kg! Jak szła rodzić ważyła dokładnie tyle samo co na początku, potem rok karmiła i już nie przytyła ani trochę. W drugiej ciąży musiała być hospitalizowana, bo tak była odwodniona....

Oj, kolejne ciąże są tylko cięższe..... a co to będzie dalej?! :baffled::eek: Dyszę jak parowóz, dziś znów musiałam sie zdrzemnąć, miałąm ciężki dzień, jak wyszłam o 7 tak wróciłam dopiero o 18..... No musiałam na chwilę zamknąć oczy. Dobrze, że mama zadzwoniła, żebyśmy przyjechali na obiad, a mąż zrobił kolację :tak:
 
A ja nie śpię...coś nie mogę . Straszne dla kogoś kto z natury jest śpiochem ...
Piczkowa jejuuu ale jazda ....współczuję ci bardzo ,musi być to ciężkie w funkcjonowaniu ...
 
reklama
Dziewczyny okropnie bolą mnie plecy i nie wiem czy to skutek ciąży czy spalam "na wierzchu" i zmarzlam :( moge czyms się posmarować czy lepiej przecierpiec?
 
Do góry