reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witam
Majka pojechałą na turniej a niunia śpi

nocka fajna jak zasnęła po tej 20 to pobudka o 1i 4
mąż mnie zdenerwował bo wrócił w miarę wcześnie ale nieźle wcięty że nie budziłam go rano bałabym się z nim niunię zostawić a byłam umówiona na bieganie rano więc mamy dzisiaj dzień "focha"
 
reklama
Nie placze, nie boi się też tylko odwraca głowę i muszę jej przytrzymać. Zawsze staram się ją oswoić z dźwiękiem odkurzacza a dopiero po chwili aspiruje:-)
u nas jest identycznie, zresztą u nas suszarka i odkurzacz to "przyjazne"dzwięki:)
Też się u nas zdarza że mała poplakuje, po czym idą baki, i tak jakby jej po tym ulżyło.
Ja ją dużo kładę na brzuchu, przed nocą obowiązkowo bo wtedy bardzo dużo puszcza bąkow i beka, w ten sposób ja odgazowuje i mam wrażenie że to pomaga bo nie budzi się z krzykiem.

Miłej niedzieli ':-)
No właśnie mój też dużo leży na brzuszku a jednak ostatnio coś mu ostatnio dolega.

Ale ponure dni się zrobiły, a myślałam ze październik będzie jeszcze piękny ciepły i słoneczny
 
Witam niedzielne :) :)
Podczytuje Was ale kompletnie nie mam czasu odpisywać... dzieci, dom, dorabiać zaczęłam wiec biegam miedzy kuchnia, dzieciaczkami, sprzątaniem, a praca.

Musze sie pochwalić. Dzis w nocy moj synus jak się przebudzil na jedzonko to zastalam Go w pozycji brzuszkowiej :D od dłuższego czasu juz probowal sie przekrecic ale glowe ma za ciazka[emoji14]az w końcu mu sie udalo :) :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam niedzielne :) :)
Podczytuje Was ale kompletnie nie mam czasu odpisywać... dzieci, dom, dorabiać zaczęłam wiec biegam miedzy kuchnia, dzieciaczkami, sprzątaniem, a praca.

Musze sie pochwalić. Dzis w nocy moj synus jak się przebudzil na jedzonko to zastalam Go w pozycji brzuszkowiej :D od dłuższego czasu juz probowal sie przekrecic ale glowe ma za ciazka[emoji14]az w końcu mu sie udalo :) :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Brawo Mateuszek:)
 
A my mamy chyba wirusa... Maz przedwczoraj wymiotowal i mial tozwolnienie, mi wczoraj bylo niedobrze i Michas mial rozwolnienie, a Mala dzis juz 2 razy wymiotowala... Na szczescie takie jednodniowe
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrówka dla Was!!


Cześć dziewczyny,
Chciałam się pochwalić...pisałam wam, że mała słabo głowę dźwiga. Po wczorajszej wizycie u Neurologopedy i masażu Mila podnosi głowę do nieba i dźwiga się na rękach! Jestem zachwycona. Bagatela 120zl godzinna wizyta, ale było warto:)

Super! Na czym polegala wizyta ze po wizycie mala zaczela dźwigać glowke?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super! Na czym polegala wizyta ze po wizycie mala zaczela dźwigać glowke?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Masowała małą od stóp, rączki, każdy paluszek aż do karku. Ma naklejone na szyjce specjalne plastry jak dla sportowców po urazach. Doradziła basen. Mała się już nawet dwa razy przeturlała z brzucha na plecy!
Tylko dzisiaj słabo je, ale to pewnie dlatego, że od wtorku kupy nie robiła:(
 
reklama
UFO przyleciało i mi dziecko podmieniło :( Nie chce jesc! To znaczy chce, ale nie chce. Nie chce z piersi (troche pociumka tak 5 min z kazdej piersi) i nie chce z butli. Straszny krzyk sie zaczyna jak tylko go ułoze w pozycji do karmienia. Nie wiem o co chodzi... Tylko w dziwnych pozycjach cos z butli poje, np. w lezaczku, albo na łozku tylko go troszke uniose. Zaczelam nawet taka pacynke rosomaka zakładac na reke i ta pacynka trzymam butle to sie jakos na zabawce skupi i nie krzyczy..
Mam nadzieje, ze to przejsciowe..

Acha i spi za dnia za kazdym razem po 2-3 godziny. Teraz go obudziłam po 3 godzinach by wieczorem cyrku nie miec.
 
Do góry