reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

A ja dziś postanowiłam że karmie tylko mm. Zauważyłam że mała trochę wariuje i zrobiłam test żeby tylko butlą i ściągalam. Ale nie mam kiedy ściągać i prawie mleka nie mam. Ale dzięki temu że daje tylko butle to nie płacze już nam wieczorami bynajmniej tak myślę że przez to

Dziś napilam się lampkę wina i mam wyrzuty..:(
Czy któras tak miała?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak miałam i do tej pory a nie karmię już ponad miesiąc. Za każdym razem kiedy napije się kieliszek winka to mam wrażenie jak bym popełniła jakiś ciężki grzech. Ale to chyba w głowie zakodował się stan kiedy byłam jeszcze w ciąży.[emoji3]
 
reklama
Ja tak miałam i do tej pory a nie karmię już ponad miesiąc. Za każdym razem kiedy napije się kieliszek winka to mam wrażenie jak bym popełniła jakiś ciężki grzech. Ale to chyba w głowie zakodował się stan kiedy byłam jeszcze w ciąży.[emoji3]
Hehe a najgorsze ze przed ciąża paliłam a po alkoholu najbardziej się chce :(

A przestałam karmić zwlasnego wyboru?

Ogólnie to baaardzo lubię wina [emoji3]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie wypiłam piwo po tym jak mała sie najadła w końcu z obu cycków i zasnąła.... zazwyczaj śpi przez najbliższe 4h. Potrzebne mi to było dla mojego zdrowia psychicznego. Trochę się boję, że obudzi się wcześniej, ale ogólnie dobrze mi to zrobiło:)
 
A jak odciagacie mleczko to ile macie? bo ja już wsumie nie wiem czy mało czy dużo ale tak ok 30 minut ściągam ok 90-120ml łącznie z obu piersi.

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom

Asia, odpowiem ci tak: chciałabym taka ilosc odciaganc. Raz mi sie zdarzyło 90ml. U mnie to jest teraz mniej, ale jeszcze pare dni temu kiedy maly zaczal marudzic ale jeszcze mleka miałam to udawało mi sie uzbierac w 30min z obu piersi 40-70ml. Teraz to z kazdym dniem gorzej :p

Na mnie piwko juz czeka. Musze tylko z drugiej piersi odciagnac mleka :) Nocny posiłek jest zawsze butlka wiec jak mały zasnie pozwalam sobie na jakis alkohol.
 
Moja jak jadła cyca to mialam nawaly i dużo ściągalam nawet z jednego cyca po 80 ml a jak przestała jeść to tak jak dziś ściągnąłem 90 ml z obu po całym dniu nie ściągania.
A jak to jest do alkoholu jak dziś wypiłem to jutro po południu mogę odciągnąć i jej dać? Czy jak już zrezygnowałam to już nie dawać..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja jak jadła cyca to mialam nawaly i dużo ściągalam nawet z jednego cyca po 80 ml a jak przestała jeść to tak jak dziś ściągnąłem 90 ml z obu po całym dniu nie ściągania.
A jak to jest do alkoholu jak dziś wypiłem to jutro po południu mogę odciągnąć i jej dać? Czy jak już zrezygnowałam to już nie dawać..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Zawszw warto odciagnac i dac :) Po lampce wina mozna karmic po ca 3-4 godzinach.
 
reklama
Z tego co czytałam, to alkohol z "znika" z mleka tak jak z krwi. Czyli jeśli załóżmy po 2-3h po wypiciu jednego piwa nie masz nic we krwi, to spokojnie możesz też karmić.
 
Do góry