reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny jak tam nocka? U nas pierwszy sen od 20.15 do 23 30 ale potem co 2 godz. I jak nanzlpsc robilam jej po 90ml, a onanzjadala po ok 50-60 i dalej zasypiala. Moze jakby zjadla jednoraozwo wiecej to by dluzej spala. Ale jak nie chce...
A dzis jedziemy do Elk na wesele, maz jest jutro swiadkiem i mamy pokoj wynajety. Zabieramy tesciowa, zeby pomogla, bo jeszcze syna bierzemy. Bedzie co robic przy nich hehe

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
nie to mój miał wiekszą wage bo 3kg
ale 37t Was obejmował bo to jest albo waga do 2500kg albo do 37t

u nas kiepska nocka pobudki 23,1,2 i od 2 nie śpimy ja jeszcze zaliczyłam jakąś drzemkę a niunia dopiero teraz zasnęła
jutro chrzciny pełno roboty dzisiaj a ja zmęczona mąż do wieczora w pracy
muszę dzisiaj ciasto upiec
 
Witam,
rzadko coś piszę, ale czytam Was jak tylko mam czas :)
Mam takie pytanie, czy któryś maluszek ma buźkę obsypaną trądzikiem niemowlęcym ? Jak sobie z nim radzicie. Na internecie nie wyczytałam nic pomocnego, tylko tyle, że należy czekać i powinno minąć, ale ja jak widzę tą małą buzinkę taką biedną to, aż szkoda mi mojej perełeczki.
 
U nas nocka w sumie bardzo dobra. Fakt usypianie trwało troche, ale zasnal w rekordowym czasie o 1:30 i jak zasnal tak spal 6.5h :surprised: Ja spałam rowniez ale wybudzalam sie jak tylko maly cos pomrukiwal przez sen. Teraz cycka jak szalony, bo głodny. :)

angelika1989, u nas samo minelo. Wystarczy pocekac.
 
Witajcie!

U nas noc kiepskawa. Mały chrumka strasznie i źle się mu oddycha, ale z nosa nic nie wychodzi. Nie wiem, czy był odśluzowany w szpitalu czy nie, bo może to jest powód.

Angelika, mój ma trądzik. Ja przemywam płynem micelarnym dla niemowląt i jakby troszkę lepiej jest.
Ale nas z kolei ciemieniucha atakuje.

Aleksandra, jak pępek?

Madziolina, to się zabawisz hehe.

U nas na szczęście odpada problem chrztu. Misiek się ochrzci, jeśli sam podejmie taką decyzję w przyszłości.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iwonko co z Twoom okiem?
Masz sliczne usta!!


Flammie mi tez nerwy puszczaja z byle powodu :/ :/


Julka89.99 czujesz czy nie? Szybko okres dostalas.. ale pierwsza nie jestes ;) juz dostały dziewczyny ktore nie karmia piersią.


Panna_migotka to sobie chlopak kupe zrobil :D


Julka89.99 oczywiście ze jedz! To ze w bloku dziadek mieszka to w czyms przeszkadza albo to ze nie chrzczony?
Nie sluchaj glupich "porad". Jedynie wszystko zalezy od tago jak dziecko znosi podroz.. ale i to da rade wykonac, podroz będzie trwala troszke dluzej ale przynajmniej bez stresu jak sie zatrzymacie na dluzej by dzidzia odpoczela od fotelika ;) a tym bardziej jak dziadek będzie miał operacje to bym teraz pojechala...


Iwona dla Ciebie zdrowka, Anastazja pięknie przybrala na wadze :)


Madzia udanej imprezy zycze :)

Angelika na pewno to tradzik niemowlecy? Bylas u lekarza?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry