reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Julka to super, może w końcu choć trochę odpoczniesz :)

Asia ojejku z tymi włoskami nieźle ;) a z tym ciągnięciem za sutek to u nas identycznie, ale na szczęście rzadko się to zdarza. Muszę też uważać jak chce mi się kichnąć:p bo mała się przestrasza i mam to samo :p

Dziewczyny które używają pieluszek Dada rozm 2. Kiedyś udało mi się kupić takie z zielonymi skrzydełkami i napisami Dzień dobry i uśmiechnij się. Kojarzycie te pieluszki? Niestety zdjęcia pieluszki nie mogę znaleźć a opakowanie nie pamiętam jak wyglądało. Bo teraz w sprzedaży widzę takie inne, z pomarańczowymi skrzydełkami i misiem na dupce;) i takie kupuję ale tamte były fajniejsze. Wycofali je?
 
reklama
A nie sorki, te co teraz mam to mają białe skrzydełka tylko cały rysunek na pieluszce jest utrzymany w odcieniu pomarańczowym ;) a misio jest też z przodu a nie tylko na dupce :D
 
Julka to super, może w końcu choć trochę odpoczniesz :)

Asia ojejku z tymi włoskami nieźle ;) a z tym ciągnięciem za sutek to u nas identycznie, ale na szczęście rzadko się to zdarza. Muszę też uważać jak chce mi się kichnąć:p bo mała się przestrasza i mam to samo [emoji14]

Dziewczyny które używają pieluszek Dada rozm 2. Kiedyś udało mi się kupić takie z zielonymi skrzydełkami i napisami Dzień dobry i uśmiechnij się. Kojarzycie te pieluszki? Niestety zdjęcia pieluszki nie mogę znaleźć a opakowanie nie pamiętam jak wyglądało. Bo teraz w sprzedaży widzę takie inne, z pomarańczowymi skrzydełkami i misiem na dupce;) i takie kupuję ale tamte były fajniejsze. Wycofali je?
Chodzi o te z Biedronki?
 
Dziewczyny czy któraś z was zna sie może na prawie rodzinnym? Potrzebuję porady, a kojarzy mi się, że któraś kiedyś pisała chyba o mężu, który się tym zajmuje. Niestety nie pamiętam, która z dziewczyn.
 
ooo ale to jakoś załatwiałaś? bo ja też w 37 tc a nikt mi nic nie mówił
położna mi mówiła
dzieci z wagą do 2500kg i urodzone do 37t mają darmowe szczepionki 5w1 i pneumokoki nie wiem jak z resztą ja na razie kupowałam tylko na rotawirusy
zapytaj w przychodni
moja miała wagę urodzeniową 2750 ale że urodzona w 37t dlatego ma darmowe a i musi być to zaznaczone że w takim tygodniu urodziłaś
 
położna mi mówiła
dzieci z wagą do 2500kg i urodzone do 37t mają darmowe szczepionki 5w1 i pneumokoki nie wiem jak z resztą ja na razie kupowałam tylko na rotawirusy
zapytaj w przychodni
moja miała wagę urodzeniową 2750 ale że urodzona w 37t dlatego ma darmowe a i musi być to zaznaczone że w takim tygodniu urodziłaś
nie to mój miał wiekszą wage bo 3kg
 
reklama
Do góry