reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Aja dzis posprzatal i poodkurzalam pol domu i teraz mnie troche krocze boli :/ chyba przesadzilam i trochę sie przeciazylam. Mam nauczke. Moje dziecko srednio chce pic to mleko nowe ale faktycznie smak ma okropny :/ zjada po 30 tylko zeby zabic glod i koniec. Mam nadzieje ze sie przestawi o ile zostaniemy przy nim
 
reklama
A moja znowu spi i spi;) Znowu w nocy o 2 będą oczy jak 5 złoty;)))
Pogoda do bani, spacer dziś tylko 30 minut. Za tydzien jedziemy 130 km do mojej babci, ma już 91 lat i bardzo chcemy, żeby zobaczyła niunię.
Któras pisała, że podaje bobotic zapobiegawczo, mi pediatra odradziła, ja dawałam chyba przez 4 dni i mała się prężyła po nim i była niespokojna, więc nie daję.
 
A moja znowu spi i spi;) Znowu w nocy o 2 będą oczy jak 5 złoty;)))
Pogoda do bani, spacer dziś tylko 30 minut. Za tydzien jedziemy 130 km do mojej babci, ma już 91 lat i bardzo chcemy, żeby zobaczyła niunię.
Któras pisała, że podaje bobotic zapobiegawczo, mi pediatra odradziła, ja dawałam chyba przez 4 dni i mała się prężyła po nim i była niespokojna, więc nie daję.
Ja daję bibotic forte tak mi znowu pediatra poleciła.
 
Hej
Dawno nie pisałam ale staram sie czytać Was na biezaco.
My dalej tylko na piersi. Oliś przybiera w swoim tempie tzn. nie za duzo. Robi siusiu, kupki regularnie, mm nie chce po piersi wiec się najada. Moja córcia tez była zawsze ok. 10 centyla. Widać taka uroda moich dzieci. Oli urodził się z wagą 3710 g jak wychodziłam ze szpitala ważył 3400 teraz waży ok 4500 g, a ma ponad miesiąc.
Ogólnie to Je i śpi, odpukać nie ulewa, kolki ma czasem wieczorem ale daje sam simplex zawsze wieczorem i pomaga. Mało płacze, sporo śpi, je co 2-3 h. W nocy śpi ze mną wiec daję cyca i podsypiam wiec jestem wyspana. Całe dnie na dworze.
Czasami się zastanawiam czy on nie śpi za dużo. Ile Wasze dzieci śpią? Bo on czasami nie spi tylko 3-5 h podczas całej doby.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć!

Julka, współczuję Ci bólu brzuszka u Twojego Maluszka :( Mam nadzieję, że teraz już będzie lepiej!!! Zaciskam kciuki!
Julita, bo już sama nie wiem co mogę, a co nie. Dziś boli ją brzuszek, a niby nic nie zjadłam, no ale to pewnie przez ilość tych biszkoptów wczoraj :/ Jem jeszcze drożdżówki i ciasto z jabłkami ostatnio, bo dostałam, domowej roboty. Tak mi się chce słodkiego, ja muszę albo na ostrą dietę i wtedy nie jem nic, a że teraz na taką dietę nie mogę to ciężko mi się oprzeć słodkiemu do kawy i stąd te biszkopty :/ Maltan najlepszy na brodawki!
Fazerkam - moją rozrywką też teraz jest wysprzątanie chałupy :D No to fajny masz ten fotelik, u mnie można tylko w ten sposób zamontować, na tę jedną możliwość regulacji. Wkładkę też mam, ale nie taką fajną jak Ty.
Aga, robię identycznie jak PannaMigotka :)
PannaMigotka - buziaki dla Maluszka w pierwszą miesięcznicę!!! :)
Doris, z tym spaniem to u nas różnie. Czasami je i śpi, a czasami ( jak dziś) nie śpi sporo godzin albo usypia na chwilę i zaraz się budzi.
 
Hej dziewczyny widzę ze prawie każda walczy z karmieniem piersią. U nas tez problem. Cesarka cesarkę ale niestety dostałam jakieś infekcji i przez 3 dni antybiotyk który nie pozwalał przystawiać do piersi. Ściągałam mleko laktatorem i wylewałam do zlewu. Teraz w domu przy piersi histeria :( wiec ściągam codziennie mleczko laktatorem ale mało mam pokarmu niestety. Wciąż na antybiotyki z tym Żr na takim który pozwala karmic. Mam nadzieje ze laktacja ruszy bo wykańcza mnie to psychicznie :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lila, czytałam, że kp można jeść wszystko i obserwować dziecko. Głównie chodxi o reakcję alergiczną a nie kolki,bo kolki nie biorą się od jedzenia tylko z nie wykształconej flory bakteryjnej malucha. Sama jeszcze nie zaryzykowałam, żeby to sprawdzić, ale dziś zjadłam plasterrk pomidora.
 
reklama
Do góry