reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A tak w ogóle - nie ogarniam. Nie ogarniam wcale. Z trójką jest mega ciężko. Dobrze, że są wakacje, to nie muszę jeździć do szkoły, przedszkola. Jeszcze miesiąc.....
Muszę sobie rozplanować zakupy i obiady na cały tydzień, bo nie wyobrażam sobie z małym do sklepu latać co chwilę..... Widzę, że do tej pory to było mega lajtowo, z trójką maluchów jest mega....

Domyślam się jak musi Ci być ciężko, ja pierwszego maluszka ledwo ogarniam! Już postanowiłam że drugie może się urodzić dopiero jak Natalka 4 latka skończy żeby była już samodzielna w miarę :p
U mnie zakupami i gotowaniem zajmuje się mąż. Odkąd mała się urodziła to ugotowałam tylko dwa razy. Ale zajmuję się nią głównie ja. To też dlatego, że karmię wyłącznie piersią, więc nawet jak mąż ją przewinie czy pozabawia to ja zaraz i tak muszę zostać zaangażowana do karmienia.
 
reklama
Ja też często tak mam
niestety już nie udało mi się naposać drugiego takiego wielkiego posta...
dzień jest dla mnie za krótki

która mamusia ściąga pokarm i podaje maluchowi?
kurcze nie wiem jak to ogarnąć, czy takie mleczko w tem pokojowej muszę podgrzewać tuż przed podaniem maluszkowi?
 
niestety już nie udało mi się naposać drugiego takiego wielkiego posta...
dzień jest dla mnie za krótki

która mamusia ściąga pokarm i podaje maluchowi?
kurcze nie wiem jak to ogarnąć, czy takie mleczko w tem pokojowej muszę podgrzewać tuż przed podaniem maluszkowi?
Ja sciagam. Jak daje prosto z cyca tzn odrazu po sciagnieciu to podgrzewam a jak nie to wkladam do lodowki i potem do miseczki z wrzaca woda. Ale i tak musze w podgrzewacz zainwestowac

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sciagam. Jak daje prosto z cyca tzn odrazu po sciagnieciu to podgrzewam a jak nie to wkladam do lodowki i potem do miseczki z wrzaca woda. Ale i tak musze w podgrzewacz zainwestowac

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
no ja właśnie zamierzam włączyć butelkę bo jednak jest ciężko karmić maluszka na wychodnym.
 
Dziewczyny a u nas na 100%skok rozwojowy i to jest masakra młody wczoraj od 3 w nocy do 9 rano nie spał ; ( A dziś od 5 do 10:30 ; ( masakra jakas ;) ale potem śpi ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale mnie chcodzi o taką sytuacje że np ściągam mleko i nie chowam do lodówki tylko zostawiam w tem pokojowej ok 40minut czy przed podaniem trzeba je podgrzać? stało w tem pokojowej nie w lodówce.
 
Julita nam w szkole urodzeniai mówili ze w temp pokojowej ok 4 godZ może stać,i nie trzeba podgrzewać ,ja karmię w szpitalu mm nie podgrzewanym normalnie stoją na półkac takie buteleczki gotowe i nam je dają
 
reklama
W szpitalu mi mowilo ze 6 godzin moze stac i wczesniej mi nie dawali swiezej. Ja w domu max godzinke,poltorej trzymam mleko bo jednak sie boje troche. Ale ja pisze o mm a nie o naturalnym wiec tu nie wiem..
 
Do góry