reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

To kolki juz teraz moga sie pojawiac? Myslalam ze jeszcze za wczesnie.
Mi w szpitalu mowiono zeby niczym nie dopajac na razie
 
reklama
Ja tak samo nie umiem rozpoznac...
Jedno wiem- do tej pory mala jadla regularnie co trzy godziny a teraz sie rozregulowala i widze ze je malo efektywnie, poćmoka 5minut i wiecej nie chce
 
ale tu Nocnych Marków:)
Dziewczynki kolki mozna rozpoznać, brzuszek twardnieje i dzieciątko podkurcza nóżki, bardzo krzyczy az buziunia robi się bordowa.
Nasz maluszek ostatnie dwie noce dał nam do wiwatu. Nie z kolkami. Zwyczajnie chce się bawic. Budzi się o 3 w nocy i do 6 aktywny. Oczy wielkie jak talerze, wierzga nóżkami i sobie mruczy. Dało by się radę gdyby nie potrzebował do tego towarzystwa ale jak się z nim wtedy nie rozmawia to płacze, więc sobie z nim rozmawiamy a on się cieszy od ucha do ucha, jakby umiał to robiłby to juz na głos.
Ostatnio też mruczy sobie przy każdym karmieniu, ciumka i mruczy, fajne to jest:)
Powiedzcie mi, czy Wasze pociechy jak płaczą albo szukają cyca leżąc na boku to też się wyginają tak mocno w łuk? Mój tak robi i się zastanawiam czy wszystkie dzieci tak mają, czy popytać lekarza.
 
ja mam sab simplex.. ale mam wrazenie że odkąd je podaje to Mały pręży się cały czas, chociaż już bez płaczu, wcześniej prężył się tylko przy kolkach wieczorem, a teraz nawet jak spi to ciągle z takimi odglosami ciśnięcia kupki
 
U nas tez ciężko z kolkami. W zasadzie albo śpi (bardzo mało), albo je, albo ma kolkę. Najwięcej ma od 4 nad ranem i albo zrobi kupę i zaśnie o 8, albo bujamy się z kolką do 13. Obecnie próbujemy delicol, ale nie wiem ile dawkować. Pisze, że 8 kropli przed każdym jedzeniem, ale Miś je czasem raz na godzinę i nie wiem czy nie za dużo tych kropli.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi położna każe w upały dopajać. Dlatego że mała jest na mm bo dzieci karmionych piersią podobno nie trzeba dopajać.

Współczuję kolek, my póki co mamy spokój.
 
reklama
Lilylove nie martw się,zajmiesz się mała jak dojdziesz do siebie,kiepsko że nie ma tam odwiedzin,ja sama też bym nie dała rady bo nie podnoszę jej narazie,maz mi ją wszędzie przeklada,i nosi na rękach.

Agula,oby dzidziuś jak najszybciej wyzdrowiał!a
Ty Skorzystaj z profesjonalnej pomocy psychiatry,on Cię najlepiej pokieruje co zrobić.

Jejku ja to w dniu porodu byłam w jakimś szoku,wogole do mnie nie docierało co się dzieje od rana,a potem jak już leżałam na pooperacyjnej to nie docierało do mnie że za ścianą jest moje dziecko,mezowi bardziej zależało na tym żebym ja zobaczyła niż mi,wogole zero instynktu,ale po pierwszym przestawieniu do piersi i przytulankach zakochałam się w dziecku i jej nie odstępuje na krok,moglabym patrzeć na nią godzinami i zacalowac,a opieka to sama przyjemność.mysle że ten pierwszy dluzszy kontakt po porodzie sn jest mega ważny,a ja po cc może 2sekundy miałam ją przy policzku...

Tu nie ma wyboru trzeba sie zając wiec wiem jak ja mam dość do siebie ... My mamy problem z karmieniem , niby mleko jest, mała ssa brodawkę od poczatku praktycznie sama sie dostawia i zasypia tak przy piersi i trwa to około 30-40 min ... Potem zaczyna sie ryk niemiłosierny i oddaje ja na dokarmianie, i niby zjada cała porcje ... Nje wiem co myślec i robic

A pro po cesarki ja miałam znieczulenie ogólne wiec bardzo chciałam ja zobaczyc , a dali mi dopiero rano , ale po dwoch godzinach marzyłam zeby js zabrali ... Bo cgcialam spac ( w nocy mie spalam nawet 10 minut ) a teraz przez fo ze jestem taka "niepełnosprawna " wolałbym zeby ktos sie nie zaopiekował bo czuje ze ktos inny zrobi to lepiej ... Ja jeszcze mam cewnik wiec naprawde jak połamana ... Nie moge sie doczekac az dojde do jakiejkolwiek wprawy ...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry