reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Paula te kropelki na kupę raczej nie pomogą, one zawierają simeticon który pomaga usuwać gazy.

panna_mogotka jak się złości to tak jakby miał problem z brzuszkiem.

needi ile dajesz kropli? mi polozna kazała 10 kropli 7 razy dziennie, można 15 kropli ale mówiła żeby zostawić sobie rezerwę. Efekt to co najmniej po dobie ma być. A jak będzie poprawa to tez mamy nie odstawić kropli tylko zmniejszyć dawkę.
Ja jeszcze nie dałam kropli, pilnuje odbijania, pół dnia na brzuszku, nawet tak śpi i jest ok.

Dziewczyny w dwupaku współczuję Wam taj nerwówki i trzymam kciuki za Was, żeby wszystko poszło po waszej myśli.
 
reklama
Hej :)

No wlasnie nie wiem jak mu pomoc z tym kupkaniem. Macie jakies sposoby?

Dziewczyny jak myslicie po jakim czasie mozna zaczac tarzanowac? Ja juz miesiac po porodzie i jakbym mogla to bym chyba caly dzien tarzanowala (tak mi sie teraz wydaje przynajmniej) :D moje libido z -100000000 podnioslo sie na +100000000000000..000000 ale troszke sie boje czy nie bedzie jakiejs krzywdy, czy lepiej zaczekac jeszcze te 1,5 tyg zeby minelo te 6tyg pologu...moj M jak sie cieszy ze mi ochota wrocila :D

Poza tym humory do bani bo pogoda slaba i dzisiaj sie wyprowadzamy do siebie i Mama smutna placze jakby sie nie wiem co stalo. Ech... i mialo byc dzisiaj pepkowe w formie grilla ale chyba jednak bedzie posiadowa w domu..zupelnie nie mam ochoty i sily na gosciny...

Tak jak Taq wspolczuje Wam tego czekania i nerwow ale juz blizej niz dalej :) i caly czas niezmiennie trzymam kciuki za Was :)

Milego dnia!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. Przybijam piatke z niewyspanymi. Maly mi nie spal iteraz tez od rana kiepsko spi a mnie boli krocze i chodze jak kaczka.. w srode prawdopodobmie ide do gina
 
Dziewczyny co taka cisza? Nic się u was nie dzieje? Żadna nie rodzi[emoji14]
U mnie znowu skurcze ale nie regularne. Jutro wieczorem już do szpitala cewnik na noc i o 7 oksytocyna :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula te kropelki na kupę raczej nie pomogą, one zawierają simeticon który pomaga usuwać gazy.

panna_mogotka jak się złości to tak jakby miał problem z brzuszkiem.

needi ile dajesz kropli? mi polozna kazała 10 kropli 7 razy dziennie, można 15 kropli ale mówiła żeby zostawić sobie rezerwę. Efekt to co najmniej po dobie ma być. A jak będzie poprawa to tez mamy nie odstawić kropli tylko zmniejszyć dawkę.
Ja jeszcze nie dałam kropli, pilnuje odbijania, pół dnia na brzuszku, nawet tak śpi i jest ok.

Dziewczyny w dwupaku współczuję Wam taj nerwówki i trzymam kciuki za Was, żeby wszystko poszło po waszej myśli.
Ja daje trzy razy dziennie po około 15 kropli. Nam pomaga na tyle że nie widzę potrzeby zwiększać.
Dziewczyny co taka cisza? Nic się u was nie dzieje? Żadna nie rodzi[emoji14]
U mnie znowu skurcze ale nie regularne. Jutro wieczorem już do szpitala cewnik na noc i o 7 oksytocyna :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Sobota zawsze cicha jest.

Dziewczyny w dwupaku Obyście już niedługo musiały czekać na bobasy. Trzymam za was kciuki
 
Ja powoli Was nadrabiam, opiszę wszystko jak wyjdziemy ze szpitala, bo jakoś szpital mnie przytłacza i brak mi weny do pisania...
 
reklama
Dalej cisza, jutro znow ktg...
Jak nic nie ruszy do piatku to owszem wywołanie, ale juz w innym szpitalu niz pierwotnie myslalam
 
Do góry