reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

ruda@91 też mam słabsze ruchy od tygodnia, ale licze i jest 10 wiec powinno byc ok. moja podobno urodzi sie koło 3800 wiec nawet sporo i moze po prostu nie ma juz miejsca na fikołki tylko delikatne rozciąganie :)
 
reklama
Dziewczny sukces,pierwsze 5 mm w laktatorze po godzinnym odciaganiu z obu piersi. Moze cos ruszy wiecej :) mam pytanie. Bylam szyta, polozna mowila ze tylko delikatnie i to w srodku na sluzowce? Mialam szwy rozpuszczalne, strasznie mnie bolalo i ciaglo z jednej strony a dzis wyszla mi chyba ta szew, bo mialam ja na papierze i co teraz? Nie chce zeby cos tam bylo nie tak,dzis juz 5 doba mija i teoretycznie powinny sie juz rozpuscic ? Nie wiem czy gonic do gina czy co..
 
Witam!

Lucky, no i to tak właśnie jest, czy po rodzinie czy po znajomości :/ Jak tam dzisiaj?
Julka, też chciałam popytać położną o różne rzeczy, a dziś poszła na urlop :/
Flammie, pamiętam te fontanny :D
Aleksandra, i jak z ruchami?? Lepiej??
Madziolina, wierzę! Oby stało się to jak najszybciej!!
Pauladabro - bardzo się cieszę z Dobrych wyników Twojego Maluszka!! Super!!! Jeżeli nie dajesz rady piersią to daj butelkę, łatwo się wszystkim mówi!!

Położna z mojej przychodni poszła od dziś na urlop. I co ja mam zrobić???????? Chciałam zapytać o pępek, o żółtaczkę, porażka!

Wy też macie pępek tylko wietrzyć?? Po ilu dniach odpadł??

Po 7dniach odpadl zarowno Maksiowi jak i Mateuszowi ale mu kilka razy dziennie przemywalismy.

A ja już w szpitalu, zrobili usg, ktg i wszystko jest dobrze. Szyjka ok 2 cm, mały nie pcha się na świat ale wyjdę już tylko z dzieckiem [emoji5] jutro zdecydują czy i jak będą wywoływać :)

To trzymam kciuki za szybkie mało bolesne rozwiazanie.

Dziewczny sukces,pierwsze 5 mm w laktatorze po godzinnym odciaganiu z obu piersi. Moze cos ruszy wiecej :) mam pytanie. Bylam szyta, polozna mowila ze tylko delikatnie i to w srodku na sluzowce? Mialam szwy rozpuszczalne, strasznie mnie bolalo i ciaglo z jednej strony a dzis wyszla mi chyba ta szew, bo mialam ja na papierze i co teraz? Nie chce zeby cos tam bylo nie tak,dzis juz 5 doba mija i teoretycznie powinny sie juz rozpuscic ? Nie wiem czy gonic do gina czy co..

Brawo! Tzn ze mleczko jest w cycuchach :) podziwiam Cie!

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam!

Lucky, no i to tak właśnie jest, czy po rodzinie czy po znajomości :/ Jak tam dzisiaj?
Julka, też chciałam popytać położną o różne rzeczy, a dziś poszła na urlop :/
Flammie, pamiętam te fontanny :D
Aleksandra, i jak z ruchami?? Lepiej??
Madziolina, wierzę! Oby stało się to jak najszybciej!!
Pauladabro - bardzo się cieszę z Dobrych wyników Twojego Maluszka!! Super!!! Jeżeli nie dajesz rady piersią to daj butelkę, łatwo się wszystkim mówi!!

Położna z mojej przychodni poszła od dziś na urlop. I co ja mam zrobić???????? Chciałam zapytać o pępek, o żółtaczkę, porażka!

Wy też macie pępek tylko wietrzyć?? Po ilu dniach odpadł??
Nam odpadl dopiero 2 dni temu masakra nie lubie tych pepusiow :(
 
co do ruchów to u mnie są z rana mocne,potem w dzień słabsze,ale to chyba dlatego że się na nich nie skupiam i się ruszam a potem wieczorem znowu silne,ale ruchy do dużo powiedziane - takie bardziej przeciągniecia,napinania że cała jedna strona brzucha faluje,i po prawej stronie pod żebrami ma nóżki i jak tam przyłoży to ja widzę gwiazdy;-) najlepsze jak prostuje nóżkę to po żebrem przesuwa się takie małe wybrzuszenie tam i spowrotem;-) ma bardzo mało miejsca chyba;-)


Ilona2710 powodzenia!
 
Witam!

Lucky, no i to tak właśnie jest, czy po rodzinie czy po znajomości :/ Jak tam dzisiaj?
Julka, też chciałam popytać położną o różne rzeczy, a dziś poszła na urlop :/
Flammie, pamiętam te fontanny :D
Aleksandra, i jak z ruchami?? Lepiej??
Madziolina, wierzę! Oby stało się to jak najszybciej!!
Pauladabro - bardzo się cieszę z Dobrych wyników Twojego Maluszka!! Super!!! Jeżeli nie dajesz rady piersią to daj butelkę, łatwo się wszystkim mówi!!

Położna z mojej przychodni poszła od dziś na urlop. I co ja mam zrobić???????? Chciałam zapytać o pępek, o żółtaczkę, porażka!

Wy też macie pępek tylko wietrzyć?? Po ilu dniach odpadł??
Lila u mojej po paru dniach odpadła większa część pępka a potem po ok 2 tygodniach jeszcze taki strupek . Mi kazali octeniseptem psikać i po bliznie też tym kazali.
 
Dziewczynki poodpisuje Wam z domku bo telefon masakra poza tym tyle ludzi dzwoni że ciągle mi bateria pada. Ale czytam Was :-) malutki grzeczny. Oczywiście z moim szczęściem trafiłam na pokój z laska do której przychodzą kilkugodzinne pielgrzymki. Położne wyganiaja a Ci wracają jak bumerang. Jutro mają u niej dyxurowac teście... I weź tu leż z tylkiem na wierzchu. Jej mąż na tyle bezczelny że jak miejsca brakło przy jej łóżku to wyobraźcie sobie ze siadł przy moim.
 
Dziewczynki poodpisuje Wam z domku bo telefon masakra poza tym tyle ludzi dzwoni że ciągle mi bateria pada. Ale czytam Was :-) malutki grzeczny. Oczywiście z moim szczęściem trafiłam na pokój z laska do której przychodzą kilkugodzinne pielgrzymki. Położne wyganiaja a Ci wracają jak bumerang. Jutro mają u niej dyxurowac teście... I weź tu leż z tylkiem na wierzchu. Jej mąż na tyle bezczelny że jak miejsca brakło przy jej łóżku to wyobraźcie sobie ze siadł przy moim.
Wez jej powiedz cos... Albo idz do poloznych, ze to przesada, ja nie miala bym nic do przychodzacych ale bez przesady

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki poodpisuje Wam z domku bo telefon masakra poza tym tyle ludzi dzwoni że ciągle mi bateria pada. Ale czytam Was :-) malutki grzeczny. Oczywiście z moim szczęściem trafiłam na pokój z laska do której przychodzą kilkugodzinne pielgrzymki. Położne wyganiaja a Ci wracają jak bumerang. Jutro mają u niej dyxurowac teście... I weź tu leż z tylkiem na wierzchu. Jej mąż na tyle bezczelny że jak miejsca brakło przy jej łóżku to wyobraźcie sobie ze siadł przy moim.
Uwielbiam takich ludzi. Faktycznie masz szczęście
 
Do góry