reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja tez jeszcze w dwupaku. Ja nie wiem co robic, bo w jednym szpitalu bylam na ktg i wzieli termin z usg ale tych pozniejszych i tam byl 14.07, a potem pojechalam innego dnia do blizszego szpitala i tam powiedzial ze liczy sie termin z pierwszego usg a tam znowu mam 26.07... Noi co? Pojade chyba jutro do tego blizszego i powiem ze moze slabiej ruchy czuje czy cos, bo inaczej mnie nie przyjma eh... Ruchy czuje ale lepiej dmuchac na zimne nie?
A jeszcze mama do mnie zadzwonila, ze jakas jej kolezanki kolezanka miala tydzien do terminu i dziecko zmarlo w brzuchu i sie zdenerwowalam... Boshe chce juz urodzic!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mały zważony. No i jak poprzednio - waga w górę, ale niedużo, a karmiliśmy do oporu cały weekend :(
W piatek było 2746g dziś tylko 2784g. No cóż, ważne że w górę. Chyba wode mam zamiast mleka :hmm:
Takiego dużego bobsa mi wróżli z USG, a tu taka kruszynka się okazała.

Zobaczymy co powie położna, która ma do domu dziś przyjść.
 
hejka;-)
jeszcze nas trochę zostało,ale to już druga połowa lipca;-)kiedy zleciało te 9 miesięcy???;-)

ja mam wpisany w kartę ciąży 19 lipca czyli jutro:eek:,umawiam sie właśnie z małą żeby wychodziła;-)
mnie żaden lekarz ani położna przez całą ciąże nie sugerowali innego terminu,w sensie z usg z 12 tyg czy żadnego późniejszego usg mimo że przy tych pomiarach co miesiąc różnie usg pokazywało;-)
jutro w każdym razie ktg i wizyta to zobaczę co i jak ;-)
ale już nie mam siły na nic;-/

madziolina jeśli miałabym się czymś sugerować to raczej usg z 11-13 tyg,napewno nie tymi póżniejszymi,a ile Twój dzidziuś waży że aż prawie 2 tygodnie różnicy w terminach?
 
@madziolina_p - a dlaczego masz brany termin z usg a nie z OM ? ja tez dalej w dwupaku a termin na jutro i nic.. miałam brac dziś ten olej ale dzisiaj sie słabo czuje w nocy mało spałam bo mnie biodra tak bolały jakby mnie ktoś skopał a siku to co 5 minut.. Dzwonilam do znajomej poloznej to kazała mi jutro przyjechac to mnie przebada i zobaczy czy coś sie dzieje..
 
Iwonka u mnie podobnie :( oxy podali tak po 15 minutach parcia a na koncu mialan takie mocne skurcze a lekarz reka mi jeszcze uciskal na brzuch.. masakra :(
 
reklama
Ja dzis znowu nie spalam ale chyba sie przyzwyczajam :p malego mam w pokoju w ktorym jest lekko uchylone okno i fajnie mu sie spi a ja w koncu wypakowalam torbe. Przystawialismy sie dzis rano parokrotnie, obydwoje stracilismy mnostwo nerwow :( nierozpakowanych coraz mniej, to dobrze, za niedługo wszystkie maluszki beda na świecie
 
Do góry