reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Flammie ale mi i w szpitalu i położna jak przyszła do domu mówili ze siusiak ma byc do góry. Kilka dni tak robiłam ale musiałam małego kolka razy dziennie przebierać. Teraz kładę siusiaka na dół ale niby tak się nie powinno.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Flammie na jednym z filmików z YouTube taki sposób ze Pan kładzie na siusiaka taka szmatkę jak do kompieli np

Kaskaw to moze ból kurczącej sie macicy...?

Dobranoc wszystkim


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
mamuśki proszę pisać do mnie lub do Iwona35 (choc teraz ja będę miała więcej czasu niż Iwonka) na priv z informacjami:
- nick mamy,
- data porodu oraz godzina,
- poród cc czy sn,
- w którym tygodniu,
- imię dziecka,
- waga,
- wzrost,
- punkty w skali Apgar.

to tak dla przypomnienia :)
 
Flammie ale mi i w szpitalu i położna jak przyszła do domu mówili ze siusisk ma byc do góry. Kilka dni tak robiłam ale musiałam małego kolka razy dziennie przebierać. Teraz kładę siusiaka na dół ale niby tak się nie powinno.

Kurcze, nie wiedzialam o tym. Tez sie obsikiwal jak tego ulozenia nie pilnowalam :/ Dzis polozna do mnie przychodzi to podpytam.

Dzis na 9 idziemy na wazenie.. mam nadzieje, ze ta moja kruszyna jednak troche przybrala na wadze :(
 
Witajcie witajcie. No pewnie jeszcze kilka grubaskow się znajdzie[emoji14]wieczorami mam jakieś takie klucia jakby się mała chciała wyjść ale szybko mija..w piątek termin więc nie liczę na nic. W pon 25.07 wywolujemy :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry