reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Flammie to dobra reakcja młodego ;)) refleks Cie uratuje ;)
A co do prania, mam teraz 3 dzieci w domu i meza... Piore codziennie i to nie raz..

Dziewczyny rodzace sn.. Was tez tak boli brzuch na dole? Dzisiaj mnie tak zlapalo ze wytrzymac nie moglam i nie wiem od czego..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lila tak dostawian ale jako ze maly je butle to jest 5 minut i koniec,staram sie nie dawac go na pelnym głodzie, do tego laktator no i nic. A tak w ogole to lekarz mowil ze bedzie malutki a ma ubraby pajacyk w rozmiarze 56 i jest na styk. Malo co mam w rozmiarze 62 a troche 50ktorych pewnie nawet nie ubiore. Martwie sie ta zoltaczka, niby mowili ze to fizjologiczna i jest ok ale do swiatla dziennego widac ze jest zolty. Ma normalny aptetyt tylko dzis po powrocie do domku spi caly czas (nie ma to jak swoje lozeczko i swoj kocyk ) :) polozna będzie we wtorek to podpytam chyba ze jutro bedzie bardzo zolty i markotny to pojadę do pediatry. Wychodzac ze szpitala dostałam zalecenie wizyty u neurologa w 3 i 6 miesiacu ze wzgledu na przyduszenie i w jednej rece musze konktrolowac napiecie miesniowe. U jakiego dobrego specjalisty to moge sprawdzic? Babeczka mowila niby o pediatrze ale wolałabym isc do kogos kto typowo sie czyns takim zajmuje zeby w razie w to rehabilitowac. Dziewczyny po porodzie sn kiedy poszlyscie do wc po porodzie? Ja sie oczyscilam w nocy z środy na czwartek i od tej pory nie bylam, ale czuje ze jelita pracuja... boje sie ze to bedzie moj kolejny porod :( a hemoroidy mi takie wyszly po porodzie ze nie siadam na tylku.

Julka, ja bym poszła do neurologa dziecięcego, chyba jest taka profesja, albo neurologa zajmującego się dziećmi. Tylko chyba i tak musisz mieć skierowanie, więc i tak pewnie odwiedzisz pediatrę :)

Drugie pytanie do mam chłopców - macie jakiś sposób na przewijanie chłopca, by ograniczyć obsikiwanie wszystkiego i wszystkich wokoło? :)

Moja mama okrywała bratu newralgiczne miejsca pieluszką tetrową :) ale jeśli nie chcesz prać to może ręcznikiem papierowym? Taki większy by się przydał ;)
 
Flammie to dobra reakcja młodego ;)) refleks Cie uratuje ;)
A co do prania, mam teraz 3 dzieci w domu i meza... Piore codziennie i to nie raz..

Dziewczyny rodzace sn.. Was tez tak boli brzuch na dole? Dzisiaj mnie tak zlapalo ze wytrzymac nie moglam i nie wiem od czego..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
A moze macica jeszcze Ci sie kurczy?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj i dziś czuje słabsze ruchy małej. Czuję jak się delikatnie rozciąga ale to już nie te same ruchy co wcześniej jak się przewalala po całym brzuchu. Czy to normalne w tym tygodniu (jestem 39 tyg i 3 dni) że ma mało miejsca i słabiej te ruchy czuć, czy lepiej jechać to sprawdzić? wizytę mam w czwartek a ktg w piątek..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aleksandra ja bym pojechala na ip, ty bedziesz spokojna i dziecku lepiej bez twoich nerwow..

Madziolina no wlasnie to taki inny bol , bardziej przeszywajacy.. Nie wiem co sie dzieje ..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wiem ze ten temat juz był ale czy któraś w szybkim skrócie jest w stanie mi powiedzieć jak to jest z ta opieka dla męża na mnie poporodowe? Przy wypisie ze szpitala muszę sie upomnieć? Trzeba spełniać jakieś warunki?
Moj pracodawca nie dał jednego dnia wolnego mojemu M zeby mógł byc ze mną przy porodzie to chciałabym ta opiekę wykorzystac


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ja spytałam mojego gin i on kazał umówić męża na wizytę i wypisał na dwa tyg od dnia mojego wyjścia ze szpitala. Za wizytę oczywiście trzeba było zapłacić.
Lila tak dostawian ale jako ze maly je butle to jest 5 minut i koniec,staram sie nie dawac go na pelnym głodzie, do tego laktator no i nic. A tak w ogole to lekarz mowil ze bedzie malutki a ma ubraby pajacyk w rozmiarze 56 i jest na styk. Malo co mam w rozmiarze 62 a troche 50ktorych pewnie nawet nie ubiore. Martwie sie ta zoltaczka, niby mowili ze to fizjologiczna i jest ok ale do swiatla dziennego widac ze jest zolty. Ma normalny aptetyt tylko dzis po powrocie do domku spi caly czas (nie ma to jak swoje lozeczko i swoj kocyk ) :) polozna będzie we wtorek to podpytam chyba ze jutro bedzie bardzo zolty i markotny to pojadę do pediatry. Wychodzac ze szpitala dostałam zalecenie wizyty u neurologa w 3 i 6 miesiacu ze wzgledu na przyduszenie i w jednej rece musze konktrolowac napiecie miesniowe. U jakiego dobrego specjalisty to moge sprawdzic? Babeczka mowila niby o pediatrze ale wolałabym isc do kogos kto typowo sie czyns takim zajmuje zeby w razie w to rehabilitowac. Dziewczyny po porodzie sn kiedy poszlyscie do wc po porodzie? Ja sie oczyscilam w nocy z środy na czwartek i od tej pory nie bylam, ale czuje ze jelita pracuja... boje sie ze to bedzie moj kolejny porod :( a hemoroidy mi takie wyszly po porodzie ze nie siadam na tylku.
Maja też ma żółtaczke w normie. Jak świeci słońce to przystawiam ją na golasa do okna i opalam. Skutkuje bo po wczorajszym już kupy zielone, czyli bilirubina schodzi z organizmu.
Dziewczyny wczoraj i dziś czuje słabsze ruchy małej. Czuję jak się delikatnie rozciąga ale to już nie te same ruchy co wcześniej jak się przewalala po całym brzuchu. Czy to normalne w tym tygodniu (jestem 39 tyg i 3 dni) że ma mało miejsca i słabiej te ruchy czuć, czy lepiej jechać to sprawdzić? wizytę mam w czwartek a ktg w piątek..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję że tylko szykuje się do porodu, ale może pojedź i sprawdź.


Maja toleruje smoczek. Daje go jej jak chcę żeby brzuszek odpoczął a ona chce do cyca. Na pewno z czasem mocno się do niego przyzwyczai, ale trudno. Mi cycki nie odpadną a ona się trochę wyciszy.

Masowałam jej dziś brzuszek i leżała trochę na nim. Biedna tak płakała że dlugo to wszystko nie trwało, ale potem kupa z pierdami wyszła, a to o jedną kupę z pierdami dla małego brzuszka mniej.
 
Flammie mam ten sam problem . Mały albo sika przy przewijaniu albo przecieka mu gdzieś przez pieluchę i jest mokry po pachy. Dzisiaj juz kolejny raz obsikał mi kołdrę. Za jakiś czas chyba będę musiała zmienić kołdrę na nową.
Dziewczyny co mam zrobic bo mały ma końcówkę siusiaka czerwoną i lekko opichnietą. Czytałam zeby przemywać rivanolem, robiła tak któraś z Was ?
 
reklama
Iwona7510.. no dokladnie. Na przecieki przez pieluche pomaga troche ukladanie siusiaka do dolu przy zakladaniu pieluchy ale i tak sie zdarzaja przecieki.
Na opuchlizne.. niestety nie wiem.
 
Do góry