reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Gratulacje wszystkim rozpakowanym mamusiom, ależ wam Z A Z D R O S Z C Z Ę !!!!!!!

u mnie 39+1 codziennie bole przepowiadające niz poza tym, wszystkiego juz probowalam i nic :(((
W ogole czytam ze duzo z was na ktg chodziło/chodzi a mi lekarz nie zlecił w dodatku ostatnią wizyte miałam w 37 tygodni i koniec kazał sie zglosić do szpitala jak nie urodzę w 41 i w sumie jak tak mysle to doszłam do wniosku, ze strasznie duża odległośc miedzy ostatnią wizyta a szpitalem i to na koniec ciazy i umowilam sie na jutro do innego ginekolga na sprawdzenie czy wsio ok. Moj gin pojechał na wakacje i wraca dopiero za 2 tygodnie.. Ale jestem zła ze nie wysłał mnie na ktg tymbardziej ze pracuje w szpitalu i ma tam kolegów..

Hej Olcia !!
mam bardzo podobny przypadek do Twojego !! Zgłosić się mam 25 lipca - czyli dokładnie w 41 tyg.. i mój doktorek podobnie jak i Twój nie wysłał mnie na KTG ! a jak się dzisiaj o nie zapytałam to stwierdził, że mogę jedynie jechać kiedy ruchy będą słabo wyczuwalne !!! brrr... więc jak widać w niektórych miejscowościach tak właśnie robią... brrr
 
Ja przygotowałam bodziaki z krótkim rękawem, pajaca, czapeczkę i łapki niedrapki, jest tez pieluszka albo cienki kocyk bo nie wiem jaka pogoda bedzie a wolałam zeby było przygotowane to i to.
I tak jak Kaskaw odradzałabym polspiochy


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Julka, bedziemy kciuki trzymać! :) Będzie wszystko dobrze.

Nieufna, ja nie daję, ale też mój mały nie jest specjalnie marudny.
 
nieufna ja smoczek daję, nie pozwalam rzuć cycka i w zamian daje smoczek.

Co do ubrania na wyjście ze szpitala trzeba pamiętać że taki maluszek jeszcze nie reguluje temperatury i raczej marzenie, krótki rękaw wg mnie nie za bardzo, chyba że na to pajac z długim, ja tak ubrałam synka. I potwierdzam ze półśpiochy przy pępku nie zdają egzaminu.

Julka super, że to już jutro Wasz wielki dzień. Trzymam za Was kciuki i daj znać jak się czujecie.
 
Ja daje smoka bo maly ciagle chcial butle i jak za duzo zjadal to bardzo ulewal wiec ciumka sobie smoczka.
Dzisiaj sukces ssal cycocha :) niby nic wielkiego bo za pomoca kapturka ale i tak sie ciesze ;) troche pojadl z cyca a jak juz widzialam ze bardzo nie chce to dawalam z butli zeby nie byl glodny. Mam nadzieje ze powoli zostawimy butle :))

Julka trzymam kciuki za Was jutro :-) ciekawe kto jeszcze bedzie jutro rodzil ;)



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iwona wspolczuje. Moze powinnaś iść z tym do lekarza. Julka trzymam kciuki. Moja mała tylko je i śpi. Jak bym jej pozwolila to tylko by ssala. Ale smoka nie daje
 
Do góry