reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Helo
Flammie ale git z tym hotelem ...nowoczesność !
Ja padam na pysk że tak powiem...Mała ma katar ;/ a ja schizę przez to.... doł mnie bierze jak nic .,..
Wczoraj wyć mi się chciało cały dzień..chyba opóżniony baby blues...ehhh
Weekendowym świeżym mamom WIELKIE GRATULACJE !!
Wszystkim w dwupaku -szybkich porodów i zdrowych dzieciątek !
 
reklama
Julka, odpisałam :)

Ja biorę tylko laktator i tą butelkę, która z nim jest, mam avent właśnie. Więcej nie biorę, zobaczymy jak będzie. Położna polecała wziąć strzykawkę, w razie gdyby trzeba dokarmiać mieszanką, to niby przy piersi można "oszukać" dzidziusia, żeby się nie uczył butelki...
 
A ja sie wzielam za pakowanie torby (brawo, nie ma to jak pakowac sie w 39 tygodniu). Dziewczyny wyparzam butelki i smoczki ale nie wiem czy to dobrze robie. Woda zagotowana, bulgocze i wkladam na 5minut butelki i 3minuty smoczki.? Ja tez sie chce wynienic z kims numerem tel bo w zasadzie nie wiem jak bedzie z dostepem do internetu tam :)
Julka ja mam woreczki do sterylizacji ale na 1 butelke i smoczek było mi szkoda marnować to robiłam własnie jak Ty z tym gotowaniem, moim zdaniem wystraczy
 
Tak zaglądam z nadzieja, ze moze ktoras urodzila, a tu cisza... I forum tez spokojniejsze, ale dobrze rozumiem czemu :)

Łącze się z wami w bólu brodawek! Do tego piersi mi juz napuchly porzadnie! Oj przyda sie laktator :)

A w ogole to niezly numer jest w tym szpitalu norweskim gdzie jestem, bo wyglada na to ze taniej jest trzymac nas pacjentki prawie gotowe do wyjscia w hotelu niz na oddziale!! Zglupialam troche jak mi powiedzieli ze nas do hotelu przenosza, bo nie wiedzialam o co chodzi.. maz tez nie wiedzial. A tu jest normalnie hotel polaczony ze szpitalem i na jednym pietrze sa normalne pokoje hotelowe przeznaczone dla nowych mamus. Jest na pieterku tez polozna i pielegniarka i wlasciwie nadal jestem pacjetka! Darmowy pobyt dla mnie ale maz musi zaplacic.
Super sprawa!! Odetchnelam z ulga bo to juz prawie jak w domu :) Cisza, spokoj, tylko my i komfortowe warunki.

No wlasnie, jutro nas pewnie wypuszcza, bo jeszcze jakies badanie ma maly przejsc i chca miec oko na moje kp, bo szlo nam to ciezko... :/

Moj maluch mial dzis juz druga noc z rzedu wlasnie takie ataki histerycznego placzu. Niby chcial jesc, ale zaraz wybuchal placzem.. :( az sama z nim ryczalam, bo nic nie pomagalo. Polozna stwierdzila, ze pewnie brzuszek mu sprawial problemy.. no wiec przez pol nocy tylko tulilam malego, huśtalam i spacerowalam.. Wgladam upiornie dzis.. ale na szczescie prawie wszystkie na oddziale dziewczyny wygladaly tak samo :)
Mi przy Martynce pediatra powiedział że od razu można kłaść na brzuszek żeby bąki lepiej wychodziły, nawet mimo kikutka, tylko trzeba na dziecko patrzeć
 
Jeszcze jedno pytanie. Bralyscie taka normalna butelke do karmienia w razie w? Bo mam butelke przy laktatorze ale szczerze to srednia jest i zastanawiam sie czy brac ta druga co mam avent ? Lizzy zaraz podesle numer ;)

Tez mam laktator avent i wzielam tylko butelke ta "fabrycznie" dodana do niego. Stwierdzilam ze nie ma co juz calego sprzetu tachac ze soba, najwyzej ktos mi dowiezie bo mam do szpitala 10minut, ale licze ze sie nie przyda;)
 
Flammie, no z tym hotelem to nieźle. Kiedy my w PL się takich czasów doczekamy heheh :D
Miło że chcą mieć oko na Twoje kp, bo np. u nas w szpitalu podobno są mało pomocni w tej kwestii - pozostawiają cię samej sobie i radź sobie.
Mam nadzieję że mały dziś już spokojniejszy - trzymam kciuki!

Julka to wyparzanie w garnku to właśnie tak ma wyglądać, nie wiem czemu rozróżnienie że 5 min butelki a smoczki 3 min ;) Po prostu ok 5 min gotujesz i już :)
Ja biorę butelkę tą co mam z laktatorem, już nie kombinowałam z inną bo muszę ograniczyć ilość bagażu :D

Venicee kochana przecież katar u małej to nie koniec świata :) Włączamy pozytywne emocje!!

Położna polecała wziąć strzykawkę, w razie gdyby trzeba dokarmiać mieszanką, to niby przy piersi można "oszukać" dzidziusia, żeby się nie uczył butelki...

Lizzy właśnie też o tym czytałam. Żeby w razie czego unikać dokarmiania butelką tylko strzykawką lub wręcz z kubeczka. Dzięki temu dziecko nie uczy się nieprawidłowego ssania które jest inne przy butelce a inne przy piersi.
 
Giulia kciuki.
A ja bylam z mezem w restauracji, pozniej na lodach, jestem spakowana calkowicie do szpitala i znowu ogarnął mnie ten strach przed cc przed pojawieniem sie dziecka, przed wszystkim. W jednym momencie jestem mega szczesliwa a za chwile przerazona. I badz tu madry i ogarnij kobiety.
 
reklama
Dziewczyny...ja mam bóle krzyżowe i latam do wc. Nie sa regularne, ale jak nadchodzą to klękajcie narody.

Dzis pojechalismy na zakupy. Zjadłam hamburgera :D wypiłam colę. Połozyłam sie spac i skurcze wrociły :( padam na cyce

Guliaa kciuki!!!
Julka- też mam stracha :/ ale co zrobić
Iwona35- jak tam??? Tarzan działał?? :D
Flamme- luksusy widzę :) hotel hmmm...
Venicee- dacie radę :) katar szybko zniknie
Needi- czyli żółtaczki brak?? Czy jutro zrobią badania??
 
Do góry