reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
witajcie dziewczynki mamuśki
u mnie kiepska noc, wyłam z bólu zęba:( masakra.....poród przy tym to pikuś
czemu ja muszę mieć ciągke pod górkę...
wezmę się może za prasowanie to nie będę o tym myślała.
miłego dnia
 
Ja też jeszcze czekam, termin dopiero na 25 lipca. Właśnie wróciłam z wizyty, wszystko pozamykane, a myslałam, że coś sie już tam ruszyło, bo od kilku dni codziennie wieczorem bole podbrzusza jak na okres i brzuch sie mocno stawia.
 
witajcie dziewczynki mamuśki
u mnie kiepska noc, wyłam z bólu zęba:( masakra.....poród przy tym to pikuś
czemu ja muszę mieć ciągke pod górkę...
wezmę się może za prasowanie to nie będę o tym myślała.
miłego dnia
Julita za dentystę się weź a nie prasowanie bo będzie juz tylko gorzej jak tak boli :(
Needi ale wyskoczyłaś:) żadnych objawów i bum! Myslałam, że z nami do końca poczekasz:p
Ja dziś o 12 wizytuję, ciekawe co doktor powie. Ostatnio twierdził, że raczej się juz nie zobaczymy. Wyjdzie na to, że ja zamknę listę skoro ten mój syn takie jaja sobie robi..wszystkie objawy i zero postępu, Uparciuch:)
 
Julita za dentystę się weź a nie prasowanie bo będzie juz tylko gorzej jak tak boli :(
Needi ale wyskoczyłaś:) żadnych objawów i bum! Myslałam, że z nami do końca poczekasz:p
Ja dziś o 12 wizytuję, ciekawe co doktor powie. Ostatnio twierdził, że raczej się juz nie zobaczymy. Wyjdzie na to, że ja zamknę listę skoro ten mój syn takie jaja sobie robi..wszystkie objawy i zero postępu, Uparciuch:)
byłam wczoraj u dentysty.....dostałam leki i nie wiem kiedy zaczną działać w każdym bądź razie jest ropa wiec zanim zaczniemy leczenie musi zejść ta ropa:(
a do dentydsty nie tak łatwo się dostać wczoraj do 5 prywatnych gabinetów dzwoniłam i nigdzie nie chcieli mnie przyjąć...dopiero na dyżurze o 19.00
 
reklama
Do góry