reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Spokojnie dziewczyny ..jeszcze sie zdążycie zmęczyć...
Etat mamy to praca na całe życie :p
powodzenia na cc i naturalnych porodach !!
zgadzam się w 100%, mama nie ma urlopu nawet jak ją ząb napie....la to przy dwójce juz nie ma co się nad sobą użalać.
Moja córka chce jechać na kilka dni do babci nic do niej nie dociera ze będętęskniła
ona już się spakowała!!!:errr::no2::no2: a ja czuje smutek.......straszny....
 
reklama
to mnie z 2015 zostało 5 dni, ale ja chyba z 8 dni wzięłam bo oczywiście już od 6 tygodnia ciąży leżałam jak warzywo z miską przy brodzie tak mną rzucało...
no i cały będzie z 2016 i cały z 2017 i potem wychowawczy, czy nie wiem czy w sumie cały będzie mi się należał z 2017???będę musiała dopytać...ale to i tak sporo bo 5+1
26+ za 2017 rok to ok 2 miesiące
 
Rodziłaś w wodzie?
nie, u nas jeszcze tego nie praktykują więc w wodzie siedziałam do skurczy partych, zbadała mnie i jak bło 10 cm to szybko z wanny na łóżko i tak urodziłam. Ale tak jak kiedyś pisalam trafiłam na zajebistą położną, wszystko mi mówiła, nie czułam się niepewnie, pamagała, bardzo pilnowała mnie żebym w przerwie między skurczami partymi "odpoczęła", oddychając powoli i wiecie jak to pomagało, to były sekundy a jednak dużo dały...
Bo przy córce miałam tyrana nie położna.....
 
no to niedługo impreza urodzinowa:)
Powiem ci że mój K podobnie się zachowywał przed porodem, taka jakaś blokada się w nim włączyła...ale po porodzie wszytsko wróciło do normy...wiec oby u ciebie było podobnie....
no i podczas porodu dużo mi pomógl.


absolutnie nie brakuje mi pracy, w domu mi dobrze, cieszę się maleństwem i jemu chcę poświęcić najbliższy rok i prawdopodobnie do 2 lat z nim posiedzę i dopiero wrócę do pracy...
ogromny błąd zrobiłam ze córkę "zostawiłam" w wieku niespełna 6miesięcy.
teraz już takiego błędu nie popełnie.


u mnie teraz wszystko szybko szło, mąż dojechał jak ja już do wanny wchodziłam i tam mi mega pomógł bo ja miałam ręce sztywne i zdrętwiałe...potem dwa skurcze i zaczęły się parte wtedy powiedziałam mu żeby wyszedł, dla niego chyba było zbyt cięzko że wiecej nie może mi pomóc jak tylko trzymać za rękę.
ale partych było może 5 wiec zdążył wyjść i już go wołali bo malutki się urodził...w szoku był że tak szybko bo poród z córką miałam długi od 11.00 bóle niedowytrzymania a urodziłam o 18,00






tak jak wyżej napisałam, ten pierwszy rok życia dziecka jest taki piękny a jednocześnie szybki bo dziecko w rok zmienia się diametralnie, nie chcę nic przegapić, i to moje ostatnie bobo i zamierzam z nim spędzić ten rok na pewno ale planuje do 2 lat.
Praca...szkoda gadać.....nie mam do czego wracać...tam jest burdellllllo na kółkach wyzysk, szkoda gadać i to wszytko za najniższą krajową bez żadnego zaplecza socjalnego...szkoda zdrowia, nerwów i dziecka.....
zarobię i to zo carobię mósiałabym oddać na nanię bądź żłobek...bez sensu...


dziewczyny, bardzo boli mnie dziąsło, ząb?? ro jest ząb z którego mi blomba wypdała i teraz tak promieniuje nie wiem co z tym zrobić ja tak panicznie boje się dentysty...a on raczej do wyrwania..
może nei do wyrwania a jedynie dziura do nerwa już doszła? bez dentysty tak czy siak się nie obejdzie

ja mam dziś napad:) łeb mnei boli ale i tak wyszorowałam płytki w kuchni i zaraz biorę się za robienie gołąbków:)
 
Narobiłyście mi ochoty i chyba też będę musiała kupić dzisiaj składniki na leczo :-D
@BasiaJulia mi też bardzo brakuje pracy. Może nawet nie tyle samych obowiązków, co kontaktu z ludźmi, konieczności żeby się wyszykować i wyjść z domu. Ja siedzę sobie tak od października 2014, bo miałam zagrożoną pierwsza ciążę i musiałam szybko iść na zwolnienie a potem na rodzicielskim zaszłam w drugą. Teraz chciałabym wrócić po pół roku na pół etatu, ale zobaczymy jak to wyjdzie wszystko.
Nie dziwię się, że niektóre kobiety chcą dłużej być z dzieckiem. Najniższa krajowa nie jest warta utraty tego czasu. Ale z drugiej strony ja po sobie widzę, że jak chwilę muszę zostawić synka, to potem bardziej się na nim skupiam i nim zajmuję. A jak siedzę cały dzień w domu, to kombinuję, żeby sam się chwilę bawił i zajął sobą, żeby coś porobić, jakieś prasowanie, gotowanie..
Flammie, jeśli to Twój dzień, to kciuki &&&&
 
Witajcie dziewuszki :)
Czytam ze piszecie o tym czy ma byc facet przy porodzie czy nie... my oboje nie byliśmy przekonani ale w trakcie wyszlo ze był caly czas przy mnie z czego bardzo bardzo sie ciesze i On tez zadowlony i powiem szczerze ze to nas zblizylo do siebie a bylo naprawde kiepsko między nami przez ostatni czas... ja ten porod wspominam wesolo[emoji14]az chcialoby sie znow go powtórzyć (wiem wiem szalona ja) :) :)

Co do prowadzenia auta to gdzieś w 7 miesiącu juz sie nie mieściłam[emoji14]

Kkasiulka wszystkiego dobrego dla corusi :* :* zawsze uskiechnietej buzki zycze :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym chciala miec m przy porodzie nawet ze wzgledu na fakt zeby zobaczył ze to nie jest prykniecie i juz... Po ostatniej cc dostał dziecko "na gotowe" i nawet nie wiedzial ze mam cc, bo byla na cito.

Ja juz prawie po fryzjerze tak, ze moze młody juz wychodzic ;)
 
W niektorych szpitalach tatus moze byc przy cc, u mnie niestety nie, a szkoda bo zawsze by to.inaczej czlowiek przeszedl..
 
reklama
Do góry