reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Wmazur dobrze ze wszystko ok z malenstwem. Lizzy u mnie tez kroluja arbuzy. Moj maz mnie dzis caly wieczor rozsmieszal i teraz czuje normalnie skurcze! Ale nieregulane takze rodzic nie bede chyba, chociaż moj lekarz dzis juz wrocil z urkopu takze moge startowac ;) jade jutro na morfologie a wieczoren jak maz wroci na ktg :) oby bylo ok! Dobrej nocy brzuchatki
 
reklama
A ja już przeżywam stres związany z czwartkowym cięciem. Jestem jakaś rozbita, w domu rozpiernicz, że nie wiadomo, w co ręce wsadzić, więc w nic nie wsadzam. Powiem Wam, że naprawdę się boję, zwłaszcza że wiem, czym cesarka pachnie... :hmm:
 
Dziewczyny , mam pytanie czy ktoras z Was ma moze bolescie pepka/kolo pepka ? Bo mnie od soboty pepek boli, jest to takie uczucie hmm , jakby siniak czy cos . W tamtych ciazach mialam pepek normalny w tej jest wypukly.
 
Dziewczyny , mam pytanie czy ktoras z Was ma moze bolescie pepka/kolo pepka ? Bo mnie od soboty pepek boli, jest to takie uczucie hmm , jakby siniak czy cos . W tamtych ciazach mialam pepek normalny w tej jest wypukly.

Ja tak mam i polozna powiedziała mi,ze to niby normalne [emoji58]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Kasiulka, dziękuję :*

Ja mam bardzo tkliwą okolicę pępka z ogromnym sińcem, popękanymi naczynkami, a pępka to ja już raczej nie mam i nie będę miała. Wystarczy lekko dotknąć, a ból niesamowity. Aha, i mam przepuklinę pępkową, więc jak młody pcha się w pępek (a zazwyczaj właśnie tam ma ochotę) to strasznie boli i mam wrażenie, że mam go pod samą skórą, wiec wtedy tym bardziej boję się go urazić, żeby krzywdy nie zrobić.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
O tak.....pępek mnie boli nawet jak ja leciutko dotknę...muszę bardzo uważać na dziewczynki bo uwielbiają na mnie wpadać z przytulaskiem ;-)

Dobranoc :* śpijcie dobrze :)
 
reklama
Dziewczyny jakie macie sprawdzone domowe sposoby na hemoroidy? Strasznie mi to zaczelo dokuczac i owszem stosuje masc ale nie widze poprawy:(
 
Do góry