reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej dziewczyny ja mam dziś ciężki dzien maz wczoraj ostatni raz zabalował ze znajomymi u Nas i popili a potem tak chrapał,ze myslalam ze Go uduszę inod3w nocy nie spie jedynie w dzien sie na godzinę zdrzemnęłam .Maly w brzuchu sie dziś mi jie rusza czylam noże od rana ze 2ruchy wiec czekam na meza i jadę do szpitala moze i panikuje ale normalnie dawno nie był tak spokojny starałam sie Agi pobudzić cola,lodami,czymś ciepłym i nic dlatego pojadę sprawdzić co jest [emoji853]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
dziewczyny które chcą być dołączone do wątku ze zdjęciami napiszcie mi swoje nicki na priv, poczekam 3 dni (tak,żeby codziennie nie pisac do aniaslu po jednym nicku) i wtedy postaram się załatwić dostęp, ok?
 
Hej dziewczyny ja mam dziś ciężki dzien maz wczoraj ostatni raz zabalował ze znajomymi u Nas i popili a potem tak chrapał,ze myslalam ze Go uduszę inod3w nocy nie spie jedynie w dzien sie na godzinę zdrzemnęłam .Maly w brzuchu sie dziś mi jie rusza czylam noże od rana ze 2ruchy wiec czekam na meza i jadę do szpitala moze i panikuje ale normalnie dawno nie był tak spokojny starałam sie Agi pobudzić cola,lodami,czymś ciepłym i nic dlatego pojadę sprawdzić co jest [emoji853]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Daj znac jak będziesz coś wiedziala.. Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja mam dziś ciężki dzien maz wczoraj ostatni raz zabalował ze znajomymi u Nas i popili a potem tak chrapał,ze myslalam ze Go uduszę inod3w nocy nie spie jedynie w dzien sie na godzinę zdrzemnęłam .Maly w brzuchu sie dziś mi jie rusza czylam noże od rana ze 2ruchy wiec czekam na meza i jadę do szpitala moze i panikuje ale normalnie dawno nie był tak spokojny starałam sie Agi pobudzić cola,lodami,czymś ciepłym i nic dlatego pojadę sprawdzić co jest [emoji853]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Lepiej chuchać na zimne ... Daj znac co i jak


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
wmazur lepiej jedz i sprawdz :) Iwona wiatrak się może przydać, ale zamiast świni wzieła bym jednak coś innego :p mi też się już dłuży strasznie..
 
Fajnie, że idziesz do domu. A mówił Ci długość szyjki?
Tylko tyle że jeszcze twarda i dziecko jest wysoko. Dokładnie ile to nie powiedzieli.

Dziewczynki, jak to wygląda po terminie? Bo ja mam już chyba za tydzień ostatnią wizytę. Mija mi termin, i co? Mam skierowanie? Sama idę do szpitala? Po jakim czasie? Pytam, bo tak rozkminiałam wczoraj, żeby z tym moim gin pogadać, że jak Młody już duży, a ja z tymi nerkami problemy, to, żeby nie przeciągać o kolejne tygodnie ciąży i jakoś stawić się w terminie maks...
Mi na ostatniej wizycie gin powiedział że jak nie urodzę do tygodnia po terminie to mam się stawić do szpitala ale nie dał skierowania. Tylko w karcie ciąży napisał że po terminie do szpitala.
 
Ja skierowanie dostałam dzisiaj. Jak byłam po terminie to zadzwoniłam do swojej gin z informacją, że jeszcze chodzę i sama kazała mi przyjść do siebie.
 
reklama
Do góry