reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016


O to samo co zawsze - że jest mega dupkiem zapatrzonym w czubek własnego nosa....... Najchętniej wysłałbym go na księżyc.

Rany, jak mi duszno dziś....a na dworze super pogoda - świeci słoneczko, wieje lekki wietrzyk, nie ma upału....
A w nocy tak mnie brzuch bolał, że nie mogłam sobie znaleźć odpowiedniej pozycji, jako tako było na plecach, nawet na bokach nie dało rady, jakby się Dzidziolek obrócił..... Mam nadzieje, że wciąż jest głową w dół....
 
reklama
Cześć dziewczynki , mało się odzywam bo zmęczona jestem jak koń po westernie.
W nocy nie sypiam bo sik co 30 minut a jak nie sikam to i tak spać nie mogę bo ten kręgosłup tak mnie boli. W dzień nie śpię bo nie umiem.
8-ego mam wizytę, ostatnio twierdził, że do niej nie dotrwam :) a tu niespodzianka, nie sądze by coś miało się wydarzyć do tego czasu.
Agula ale Ty masz upartego dzieciaczka:D Przypomnij mu to kiedyś :)
 
Hej dziewczynki, ja piszę już ze szpitala. Wczoraj zajęłam głowę szykowaniem, mam ślicznie naszykowany pokoik i łóżeczko pościelone i przystrojone ❤ więc jakos ten stres przeżyłam. Dziś już spokojna jestem. Miałam ktg i czekam na wywiad z lekarzem. Decyzja o tym kiedy cesarka zapadnie pewnie jutro jak mi zrobią usg. Dzień przed znowu będę miała stresa ;)
 
O to samo co zawsze - że jest mega dupkiem zapatrzonym w czubek własnego nosa....... Najchętniej wysłałbym go na księżyc.

Rany, jak mi duszno dziś....a na dworze super pogoda - świeci słoneczko, wieje lekki wietrzyk, nie ma upału....
A w nocy tak mnie brzuch bolał, że nie mogłam sobie znaleźć odpowiedniej pozycji, jako tako było na plecach, nawet na bokach nie dało rady, jakby się Dzidziolek obrócił..... Mam nadzieje, że wciąż jest głową w dół....
Kochana nie stresuj się to i tak nic nie da.... z tymi facetami tak już jest:/ a co do Maleństwa to teraz już się nie obróci bo ma za mało miejsca :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki , mało się odzywam bo zmęczona jestem jak koń po westernie.
W nocy nie sypiam bo sik co 30 minut a jak nie sikam to i tak spać nie mogę bo ten kręgosłup tak mnie boli. W dzień nie śpię bo nie umiem.
8-ego mam wizytę, ostatnio twierdził, że do niej nie dotrwam :) a tu niespodzianka, nie sądze by coś miało się wydarzyć do tego czasu.
Agula ale Ty masz upartego dzieciaczka:D Przypomnij mu to kiedyś :)

Jeden gin u ktorego bylam twierdzil ze urodze w czerwcu takze te ich przewidywania widac sa tyle warte;)
 
A mi się ŚNIŁO, że się zaczęło. U nas do 14 dają znieczulenie i akurat wpadłam na ostatnie minuty i mi dali i urodziłam potem rach ciach :p tylko ostatnim momentem snu było jak usłyszałam Małego i już się obudziłam :p

Dziewczynki, jak to wygląda po terminie? Bo ja mam już chyba za tydzień ostatnią wizytę. Mija mi termin, i co? Mam skierowanie? Sama idę do szpitala? Po jakim czasie? Pytam, bo tak rozkminiałam wczoraj, żeby z tym moim gin pogadać, że jak Młody już duży, a ja z tymi nerkami problemy, to, żeby nie przeciągać o kolejne tygodnie ciąży i jakoś stawić się w terminie maks...

Chłopami się nie przejmujcie, mój też mnie już irytuje, bo ostatnio patrzy na siebie, z moim zdaniem się nie liczy... wrrr...

Kamejka, powodzenia! Chyba kilka planowanych cc było na 7go, nie?
 
Hej dziewczynki, ja piszę już ze szpitala. Wczoraj zajęłam głowę szykowaniem, mam ślicznie naszykowany pokoik i łóżeczko pościelone i przystrojone ❤ więc jakos ten stres przeżyłam. Dziś już spokojna jestem. Miałam ktg i czekam na wywiad z lekarzem. Decyzja o tym kiedy cesarka zapadnie pewnie jutro jak mi zrobią usg. Dzień przed znowu będę miała stresa ;)

Powodzenia! :) To moze dołączysz do naszej szczęśliwej gromadki 07.07 :wink:
 
Witajcie:-)
Agula to jest mały uparciuch poprostu :-)
Chyba na następne dzieciaczki przyjdzie nam poczekać do 7lipca:-)
Kamejka trzymam kciuki!nie stresuj się:-)

U mnie 14dnj do terminu,no ciekawe w każdym razie pobolewa mnie brzuch jak na okres,twardnieje mocno,czuje takie parcie nieprzyjemne w dole i jest mi niedobrze,mam nadzieję że to już coś zwiastuje:-)

Spotkałam w sklepie znajoma co ma taki sam termin jak ja i ona stwierdziła że mam mały brzuch (!) Ja mówię na to że mam raczej małe dziecko ok 3kg narazie,a ona mi na to że to jest już bardzo duże dziecko-i tyle mnie pocieszyła:-p
 
reklama
W czerwcu taki wysyp, przyszedl lipiec i cisza ;) pomimo ze u nas jeszcze ponad 20 dni stres juz sie pojawia , dzis zamierzam spakować torbę do szpitala , jakos wczesniej nie miałam tego w głowie. U nas jakichkolwiek objawów brak, żadnych skurczy niczego ...

Ciekawe która następna przytuli swojego dzidziusia [emoji173]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry