reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć dziewczyny :) ja dzisiaj wychodzę, czeka mnie jeszcze tylko USG. Lekarz na badaniu stwierdził że wszystko jeszcze pozamykane i zapytał czy mój gin czasem nie pomylił się w obliczeniu terminu porodu a mam na 11 czyli raczej nie urodzę wcześniej. A i powiedział jeszcze dotykając brzucha że dziecko raczej nie jest takie duże (przy przyjęciu na ip ważył ok 3600) i ze mm dużo wód płodowych. Przez całą ciążę nie poczulam tyle bólu co tutaj przez 2 noce. Pachwiny tak ciągną że nie da się spać a w domu spałam z poduszką miedzy nogami i było ok.
Miłego dnia
Już niedługo , kilka dni i wszystkie odwiedzimy szpital.
Witajcie ;) u mnie równowaga musi byc zachowana wiec dzisiejsza noc tragiczna, glownie przez zgage, ani mleko ani migdały ani syrop ani rennie nie pomoglo. Kiedys migdały pomagały, teraz juz kompletnie nic. Pachwiny mnie bola ale trzeba sie ogarnac trochę. Jutro ktg a w środę wizyta. Oby zlecialo.
Zgage to taka konkretną mam od 2 tyg, nawet po wodzie
Needi- nic innego mi nie zostaje jak jeść :D w tych ciężkich chwilach. Czasami jak obejrzę jakiś program to też zastanawiam się czy to są realia czy na potrzeby oglądalności, nie da się uwierzyć w to co się ogląda :D

U mnie bez nowości czop odchodzi...w sumie ja jakaś dziwna jestem od środy mam plamienia a czop od dwóch dni mi odchodzi..może dzidzia wie, że mam mega strachaaaa :D
Muszę podjechać na zakupy a tak mi się nie chce :(

Proszę się kluć, bo czekam na dzidziolki!!! :D
Te programy to są reżyserowane by ktoś chciał je oglądać8-)
Ja mam skurcze nawet regularne , pachwiny bolą, biegunka też jest ale urodzę jak mi pomogą czyli liczę na 15 lipca:(
 
Julita nawet mie nie strasz z ta zgaga. 3/4 ciazy mnie meczy a jak po porodzie dalej bedzie to juz chyba oszaleje.
u ciebie może przejdzie ale ja mam refluks żołądkowy i niestety jak leków nie biorę to zgaga jest tylko teraz ta zgaga jest inna niż ta w ciąży...
 
Cześć dziewczyny :) ja dzisiaj wychodzę, czeka mnie jeszcze tylko USG. Lekarz na badaniu stwierdził że wszystko jeszcze pozamykane i zapytał czy mój gin czasem nie pomylił się w obliczeniu terminu porodu a mam na 11 czyli raczej nie urodzę wcześniej. A i powiedział jeszcze dotykając brzucha że dziecko raczej nie jest takie duże (przy przyjęciu na ip ważył ok 3600) i ze mm dużo wód płodowych. Przez całą ciążę nie poczulam tyle bólu co tutaj przez 2 noce. Pachwiny tak ciągną że nie da się spać a w domu spałam z poduszką miedzy nogami i było ok.
Miłego dnia
Witaj:)
 
Hej!

Agula, no właśnie czekałam na sms-a i nic i mówię do męża późnym wieczorkiem, że gitary Ci zawracać nie będę, bo może rodzisz, a Ty nadal nie :D To się namęczysz z tymi bólami!
Ruda, jeśli to to, to powodzenia!
Qretka - skończone.
Iwona35, Nieufna - halo, halo :D
Kkasiulka, przytulam :(
Ilona, fajnie, że wychodzisz :)
Ilejeszcze - witaj!

Mój Nikodem wymiotował w nocy i nad ranem, nie wyspałam się. A dziś wielkie sprzątanie, bo w końcu pokój pomalowany!!! :D Teraz jeszcze kuchnia, ale to tylko jedna ściana i może coś z parkietem będzie robione, ale to jak już w szpitalu będę. Także dzisiaj mam trochę do zrobienia.

Rano szybko musiałam wstać do Nikodema, ruchów nie policzyłam i nie wiem czy już 10 było, a mało się rusza :/ Dziś ktg.

Teściów nie mam, zmarli, mieszkali nad nami. Kiedyś też mnie denerwowali, a teraz nie jeden raz by się przydali, no gdyby byli w porządku oczywiście, a to nigdy nie wiadomo. Jest jak jest i trzeba sobie radzić bez.

Miłego dnia!
 
Agula czuje że będziesz następna:)
kkasiulka współczuje kłótni ale ja też mojego bym zastrzeliła

Ja mam takie dziwne objawy :D może będę, bo po tym czopku zaczął śluz i krew już nie jest kawowa tylko taka rożowa, może rozwarcie się robi. Matkoooo! Nie jadę! Rodzę w domuuuu!

Kasiulka- Bidulko, przywal w łeb poduszką ! Nie smutaj :)
Lila- ja już mam napisanego smska "rodzę!!!", więc czekaj :D
 
reklama
Do góry