reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

No czyli 500+tez bedzie skladane okresami i co roku trzeba bedzie przedstawiac dochody za poprzedzajacy rok z uwzględnieniem sytuacji obecnej. Kolejna papierologia ;) u nas zatrudnili jakis nowych zeby sie tym zajmowali ale nawet ich nie zdarzylam poznac. Wiem jedno - ja sie nie kwalifikuje :(
 
reklama
Chyba takie przepisy ze nie wazne czy starasz sie na pierwsze czy na drugie musi sie dochody przedstawiac, wiem ze bylo oburzenie bo jeżeli chce tylkp na drugie to po co dochody?no ale tu pewnie probuja wylapac tych z zagranicy i ogólna taka wiedza panstwu sie przyda, wszystko jest robione po cos ;)
 
BasiaJulia kazdenu sie nalezy pd warunkien ze zalapiesz sie na zasilek rodzinny i dziecko nie ukpnczy roku. Nie wazne czy to gmina malutka czy miasto spore. Kiedys jeszcze byl dodatkowy tysiac o tym o ktoryn ty piszesz jak miasto bogate, ale u nas czegos takiego nigdy nie bylo :)

Całkiem możliwe :) ja się w tym nie orientuję, bo ja według tych wszystkich kryteriów to jestem bogacz i nic mi się nie należy, łapię się tylko na becikowe...
 
BasiaJulia to tak samo jak ja, tylko na becikowe sie łapie, a i tak czuje ze Pani w MOPsie bedzie wspierać ze nie bo juz tak mi mowila


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja tez tylko na becik ;) tylko nie wiem czy sie lapne za dochody w 2014 bo moj jezdzil na miedzynarodowce i sporo zarabial. Najwyzej poczekam do listopada i przedstawie dochody za 2015 ;)
 
Tak to jest, gorzej, jak komuś naprawdę by się przydały pieniądze, a jest jak jest... Moi rodzice korzystali własnie ze świadczeń, bo mama dłuuugo nie pracowała i się zdarzało, że właśnie dochód nam przekraczał kilka złotych próg.

Ale ja nie narzekam, cieszę się, że mam pracę, którą lubię :)
 
Straciłam rachubę ile z nas już jest z maluchami.. tak szybko to idzie, że nie nadążam.. :)
Ciekawe jak tam Fazerkamm..
 
reklama
Do góry