reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Lillylove a wchodzisz przez aplikacje? Bo mnie z aplikacji nie chciało wpuścić, dopiero przez przeglądarkę musiałam sie zalogować, zaznaczyć subskrybcje i teraz juz mogę z appki tez


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ej dziewczyny mam pytnie tym ktorym odszedł czop to w jakim stanie podwozie Wasze jest;)? Tzn czy na rozwarciu czy na skróconej szyjce czy jak ?;)
Ja miałam 5cm
Ale zaczął po wizycie odchodzic
Lizzy, cieszę się, że wszystko dobrze z Synkiem!
Julka, czekam na wieści!
Pauladabro - zaciskam kciuki!
Nieufna, już myślałam, że pojechałaś. Może w nocy się ruszy bardziej!
Julita, Ty tam w szpitalu masz swoje ubranka dla Dzieciątka? Bo ja tam czasami zaglądam, jak mi się uda i Śliczności!!!! Normalnie zdjęcia jak z domu!!!

Rzeczywiście, gdzie ten wątek ze zdjęciami? Ja to nawet jak wątku nie będzie to wstawię najwyżej tutaj...

Ja tez jakos nie moge, choc tych watkow juz jest tyle ze teraz juz nie wiadomo czy bedzie sie pisac na zamknietym czy otwartym, nie ma sensu tylu otwierac moim zdaniem

Dla mnie golenie to masaaaaaakra!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mamy swoje ubranka[emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcieee! :D

Grupa fb myślałam, że całkiem spoko, ale tam jest 20 osób i zastanawiam się czy to Wy czy nie :D, bo w sumie kto nas tutaj TYLKO podgląda też może zostać tam dodany. Nie będę tam raczej nic wstawiać :( albo każda powinna napisać swój nick z naszego forum w celu weryfikacji.

Zamknięty wątek suuuper!!! :) wiadomo kto jest dodany i kto ogląda moje prywaty.

Julita- cieszę się, że jesteś! Już masz za sobą wszystko i cieszysz się maluszkiem!
Julka- szpital widzę pierwsza klasa :)
 
Cześć dziewczyny
Ach wy z tymi fb. Już całkiem nikt nie zostanie. Ja na tej pierwszej jestem ale sporadycznie bo nawet czat grupowy nie umiem otworzyć:D
Tu mi dobrze.

Nieufna jak dziś się czujesz?

Która dziś rodzi? Chętne?

Ja miałam iść wczoraj odwiedzić Tarzana i co... zmeczona jestem
Ja tez...
Jutro?
Dobra jutro.

Libido nam kiedyś okna dachowe wybije:D

A w nocy skurcz łydki stulecia. Aż nogi nie czułam.

A i słuchajcie... śniło mi się że wstałam rano i ten brzuch niby duży ale taki sflaczały i pusty i ja nic nie pamiętam, ale pytam gdzie moje dziecko, to ktoś prowadzi mnie do... gołębnika :errr: i tam jest takie duże piskle, brzydkie, nieopierzone:baffled:.
Mój mąż to gołębiarz.

Miłego dnia
 
Ja z aplikacji korzystam i teraz mam na samej gorze (fora zamkniete) jak klikam tam to mo wyskakuje forum zamknięte lipcowek. Skad klikacie w link ze Wam blad pokazuje?
Te ktore pisaly w watku technicznym ze chca byc w watku ukrytym pododawalam chyba ze o ktorejs zapomnialam to pisac szybciutko to sie doda.. narazie dostep maja:


:julita1212
Lizzy_
Flammie
Iwona7510
Iwona77W
Iwona35
sylwia_d
Julka89.89
Doris:-)ilona2701
biapl
nieufna
mehle
Asia28BK
Dżudka_88
Agula2016
Kaskaw
Needi
giuliaa
olciakk
gutka
Gwiazda_237
Olcia& synuś
Taq
Kkasiulka
Mendoza813
Lila
kamejka
paula_dabro
ruda@91
LuckyJuly2016
madziolina_p
iwonaimaja
Asia28BK
Aga30+
fazerkamm


Mam taka propozycje, jak ktoras zniknie z forum to bedziemy automatycznie kasowac z watku ukrytego zebysmy tam czuly sie swobodnie :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

I ja ;)
 
Madziolina tez wątek z linku jest zamkniety tzn nikt spoza listy nie moze na niego wejsc i zobaczyc naszych fotek czy numrow telefonu.

Jodelka przepraszam ze Cie pominelam.. naprawie swoj blad ;)


Lilylove, Qretka przepraszam ale nie widzialam ze chcialyscie tez dolaczyc do watku ukrytego.


Dzien dobry jeszcze w dwupaku ;) kuzwa jakos nie dociera do mnie ze jutro juz bede w szpitalu, stres na maxa mam.. chcialabym uciec gdzie pieprz rosnie to ale niestety nieuniknione jest to co mnie czeka..

Milego dzioneczka dziewuszki :*

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z aplikacji korzystam i teraz mam na samej gorze (fora zamkniete) jak klikam tam to mo wyskakuje forum zamknięte lipcowek. Skad klikacie w link ze Wam blad pokazuje?
Te ktore pisaly w watku technicznym ze chca byc w watku ukrytym pododawalam chyba ze o ktorejs zapomnialam to pisac szybciutko to sie doda.. narazie dostep maja:


:julita1212
Lizzy_
Flammie
Iwona7510
Iwona77W
Iwona35
sylwia_d
Julka89.89
Doris:-)ilona2701
biapl
nieufna
mehle
Asia28BK
Dżudka_88
Agula2016
Kaskaw
Needi
giuliaa
olciakk
gutka
Gwiazda_237
Olcia& synuś
Taq
Kkasiulka
Mendoza813
Lila
kamejka
paula_dabro
ruda@91
LuckyJuly2016
madziolina_p
iwonaimaja
Asia28BK
Aga30+
fazerkamm


Mam taka propozycje, jak ktoras zniknie z forum to bedziemy automatycznie kasowac z watku ukrytego zebysmy tam czuly sie swobodnie :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie nie ma :(

Dziewczyny, a miała lub ma któraś coś takiego, że cierpną Wam ręce i nogi? Ręce rano, z tym, że mam takie sztywne palce i mnie jeden z nich boli w stawie, a nogi to wczoraj miałam tak, że czy bym siedziała czy leżała to mi trochę cierpła, mimo, że starałam się wstawać i trochę poruszać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry