reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

https://www.babyboom.pl/forum/fora/lipcowe-mamy-2016-zamkniety.1155/


Link do zamkniętego watku :) :)
Wkleje go jeszcze zeby sie nie zgubil na liste rozpakowanych mamus :) )

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez jakos nie moge, choc tych watkow juz jest tyle ze teraz juz nie wiadomo czy bedzie sie pisac na zamknietym czy otwartym, nie ma sensu tylu otwierac moim zdaniem
Matko kto wymyślił golenie w ciąży w 9 miesięcu ciąży? Przed chwilą próbując się chociaż trochę ogarnąć zaklinowalam się w brodziku pod prysznicem :-D takie akrobacje alpejskie :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie golenie to masaaaaaakra!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi się udało normalnie wejść z linku który podała fazerkamm :)

Ja się rozkoszuję widokiem pływającego brzuszka, dzidzia się rozkręciła na wieczór. To już ostatnie dni takich widoków więc muszę się napatrzeć i porozczulać ❤ :)
 
Ja z aplikacji korzystam i teraz mam na samej gorze (fora zamkniete) jak klikam tam to mo wyskakuje forum zamknięte lipcowek. Skad klikacie w link ze Wam blad pokazuje?
Te ktore pisaly w watku technicznym ze chca byc w watku ukrytym pododawalam chyba ze o ktorejs zapomnialam to pisac szybciutko to sie doda.. narazie dostep maja:


:julita1212
Lizzy_
Flammie
Iwona7510
Iwona77W
Iwona35
sylwia_d
Julka89.89
Doris:-)ilona2701
biapl
nieufna
mehle
Asia28BK
Dżudka_88
Agula2016
Kaskaw
Needi
giuliaa
olciakk
gutka
Gwiazda_237
Olcia& synuś
Taq
Kkasiulka
Mendoza813
Lila
kamejka
paula_dabro
ruda@91
LuckyJuly2016
madziolina_p
iwonaimaja
Asia28BK
Aga30+
fazerkamm


Mam taka propozycje, jak ktoras zniknie z forum to bedziemy automatycznie kasowac z watku ukrytego zebysmy tam czuly sie swobodnie :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze jaa
 
Matko kto wymyślił golenie w ciąży w 9 miesięcu ciąży? Przed chwilą próbując się chociaż trochę ogarnąć zaklinowalam się w brodziku pod prysznicem :-D takie akrobacje alpejskie :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tylko zdołałam porządnie wyrżnąć kolanem w kabine prysznicową próbując się jakoś oragnąć rano :p Jeszcze, żebym widziała dobrze co robię, a tak to nawet nie wiem czy to ogarnianie się miało sens :)

Fazerkamm, cieszę się bardzo, że mamy już zamknięty wątek!!! Dzięki za utworzenie go i dodanie do niego :rofl2:
 
Niee poczekam jeszcze trochę i pojadę na IP.. a tego durnia mam zamiar zamordować i chyba zadzwoniè do mojej gon czy mogę coś na uspokojenie łyknąć :(
Spokojnie, olej go.. To tylko facet.
Jak ma Cię to uspokoić to jedz i sprawdź, spróbuj wcześniej coś słodkiego zjeść albo pepsi się napić, może się rozrusza..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tylko zdołałam porządnie wyrżnąć kolanem w kabine prysznicową próbując się jakoś oragnąć rano[emoji14]Jeszcze, żebym widziała dobrze co robię, a tak to nawet nie wiem czy to ogarnianie się miało sens :)

Fazerkamm, cieszę się bardzo, że mamy już zamknięty wątek!!! Dzięki za utworzenie go i dodanie do niego :rofl2:
U mnie chyba za wiele nie dało, ale chęci się liczą.. Mam nadzieję :-D

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry