reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

U mnie zamkniety watek dziala, super ze sie udalo ogarnac!

I tez dzis pospalam, chyba ta pogoda tak dobrze nastraja;)

No i zaczynam dzis 39t
 
reklama
Dziewczyny a ile trwa u was ktg? Ja leżałam godzine i polozna powiedziala ze za kazdyn razem tyle. Zamowilam body na ramiaczkach w h&m 3pak. Jak beda upaly myske ze sie przydadza a i pod pajacyk tez ubiore. Nie wiem co dzis ze soba zrobic..
 
Flammie, może ucisk, ale już spanikowałam :( Dziś mi może coś lekarz powie.

Lizzy, super :) Krem może się przydać też i po porodzie, jak się ma tendencję do puchnięcia.

Kamejka - ja słyszałam, że po porodzie opuchlizna może się utrzymać z 2-3 tyg., ale to zależy od organizmu, no i jak będzie 40 st.C to też inaczej... Mnie właśnie, jak się ochłodziło to nie puchną kostki, ale za to te drętwienia :(

Ruda, Mendoza - właśnie tak mam, jak pisze Mendoza, pytałaś może lekarza o przyczynę, czy Ci odpowiedział "Ciąża"?
A propos snów ze znanymi... ja miałam z Channing'iem Tatumem, ale nie powiem o czym :-p
 
Hejka!

Iwonaimaja - jak w domku?
Julka, świetna atmosfera, u mnie w tej Złotoryi podobna :) U mnie ktg z pół godziny.
Dzięki Fazerkam, zaraz spróbuję tak wejść. Ty już jutro szpital??????
BasiaJulia - mi drętwieją :/
Nieufna, jak tam?? Urodziłaś??
Kamejka, lepiej powtórzyć niż mieć takie schizy, jak ja ostatnio. Buźka!

Dziewczyny, ale ten wątek to chyba tylko n zdjęcia, tak??

Jak ktoś pytał o taką grupę na fb to pisałam, że jest, ale już zamknięta. Wolałabym na forum zamknięty wątek ze zdjęciami...Ja tam zaglądam, ale raczej nie piszę, chyba, że trafię na poród to pogratuluję. Venicee, Julita piszą tu i tu. W sumie odeszły tam dziewczyny, które od początku na forum były, szkoda, że się zrobił taki podział. Też nie chciałabym, żeby tutaj nam się rozleciało.

Moja się słabo dziś rusza :( Bałam się takich dni przed wizytą :(
 
Cześć, niestety nie urodziłam. Brzuch mnie cały czas boli jak na okres i ciągnie jak cholera.
Skurcze są nie regularne, więc nic się nie dzieje. Jutro mam ktg i badanie, więc będę wiedzieć więcej.
Wkurzam się, bo mąż znowu dziś na noc do pracy idzie i jakby co mam mega problem :(

O właśnie stwierdziłam, że mam trzeci w ciągu 20 minut, bolesny, ale krótki.
 
Nieufna :( Mój znowu jeździ ok 100 km do innego miasta, bo tam teraz parkiety robią i też lipa jakby co, bo go cały dzień nie ma. Ale oczywiście, noc to noc i nie ma co porównywać...Trzymam kciuki za ktg i badanie!
 
Cześć, niestety nie urodziłam. Brzuch mnie cały czas boli jak na okres i ciągnie jak cholera.
Skurcze są nie regularne, więc nic się nie dzieje. Jutro mam ktg i badanie, więc będę wiedzieć więcej.
Wkurzam się, bo mąż znowu dziś na noc do pracy idzie i jakby co mam mega problem :(

O właśnie stwierdziłam, że mam trzeci w ciągu 20 minut, bolesny, ale krótki.
ja od rana (tzn odkąd wstałam czyli od 9 ;) ) juz 4 ale ja mam taką serię: bierze mnie, tzryma około pól minuty, puszcza i za ok 10 minut znowu tak z 3-4 razy, przez godzinę nic i znowu. Czasami mniej bolesne, czasami bardziej. JUż w szpitalu pod ktg je miałam i wychodziły wysoko. No ale Ty jesteś dalej w tygodniach to może u Ciebie coś to znaczy, bo u mnie oprócz bólu to chyba nic
 
reklama
Dziewczyny a ile trwa u was ktg? Ja leżałam godzine i polozna powiedziala ze za kazdyn razem tyle. Zamowilam body na ramiaczkach w h&m 3pak. Jak beda upaly myske ze sie przydadza a i pod pajacyk tez ubiore. Nie wiem co dzis ze soba zrobic..

Ile?????? No chyba bym tynk ze sciany zeżarła jak bym miała tyle pod nim leżeć..... U nas to jest ok 20minut. I w szpitalu, jak teraz leżałam i z porodu też tak pamiętam.

Cześć, niestety nie urodziłam. Brzuch mnie cały czas boli jak na okres i ciągnie jak cholera.
Skurcze są nie regularne, więc nic się nie dzieje. Jutro mam ktg i badanie, więc będę wiedzieć więcej.
Wkurzam się, bo mąż znowu dziś na noc do pracy idzie i jakby co mam mega problem :(

No zastanawiałam się co u Ciebie. Tak, jutro jakiś wielki dzień, bo ja tez wizytuję ;-)
 
Do góry