reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny ja dziś też jakaś energia z kosmosu!! :D
Spakowałam częściowo torbę (częściowo, bo suszarkę do włosa wsadzę później), nosidło wyjęłam a łóżeczko w tyg złożymy :)

Julka - Gratulacje! :*
Gwiazda- szok! Jeszcze trochę i dzidziuś z Tobą! :)
Iwona35- do czego przygody z Tarzanem doprowadzają! Dobrze, że nic się nie stało i już jesteście pod opieką :) może dzidziuś będzie szybciej.
 
reklama
Dziewczyny ja dziś też jakaś energia z kosmosu!! :D
Spakowałam częściowo torbę (częściowo, bo suszarkę do włosa wsadzę później), nosidło wyjęłam a łóżeczko w tyg złożymy :)

Julka - Gratulacje! :*
Gwiazda- szok! Jeszcze trochę i dzidziuś z Tobą! :)
Iwona35- do czego przygody z Tarzanem doprowadzają! Dobrze, że nic się nie stało i już jesteście pod opieką :) może dzidziuś będzie szybciej.
Zazdroszczę energii, ja po wczorajszej akcji leżę, chociaż bardziej mnie to męczy niż robota..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kaskaw- jakoś mnie ogarnęła! :D wiecie co mnie przeraża? może też tak miałyście. Na ktg nic się nie rusza w temacie porodu a babeczki potrafią tego samego dnia urodzić, tak bez zapowiedzi??? :)
 
Pewnie ze tak :-) ja za pierwszym razem miałam ktg po południu w środę a rodzic zaczęłam o 3:49 w nocy w czwartek a na ktg żadnego skurczu, nic :-) i szyjka była cała :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama jak rodziła pierwsze dziecko to tez żadnych skurczy, nic na ktg, poszła na wizyte i juz została, po 2 godzinach moja siostra juz była na świecie [emoji5]

Siostra jak kilka lat temu rodziła to tez na wizycie pani doktor powiedziała ze małemu sie jeszcze nie spieszy a w nocy urodziła [emoji51]

Wiec troche sie obawiam jak to ze mną bedzie [emoji33]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Kaskaw z jednej strony tak ale z drugiej aż strach pomysleć jakby miało mnie tak nagle wziasc niewiadomo gdzie i kiedy! [emoji15]

Agula wiec lepiej jeść lody, truskawki i inne póki jeszcze można, przed godzina zero która moze nadejść w każdej chwili [emoji12]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry