reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Julka, no to jeszcze chwila i będziesz po obronie. Wiem jaki to stres, ale pomyśl, że już po będziesz czekać tylko na swój Skarb :)
Pauladabro - pewnie będzie Cię to wkurzało, mnie tez wkurzało... Ale może teściowa nie będzie się wtrącać aż tak bardzo, co? Wątpliwe, wiem :/ Ale pamiętaj, że to Twoje dziecko, a nie jej i trzeba będzie ją uświadomić i koniec!!!!

Dzięki Lila :* najgorsze jest to ze strasznie nie lubię tej kobiety, jest tak fałszywa ze szok, ale musze ja jakoś tolerować w końcu to mama mojego Meza. Jak sobie pomyśle ze miałaby zostać sama z małym to juz sie we mnie gotuje....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Paula_dabro czuje Twoj bol, mam to samo i w ogole nie chce zeby tesciowa dotykala moje dziecko i sie z nim kontaktowala a jak o tym mysle to od razu lapie takiego wnerwa ehhh
 
Dzięki Lila :* najgorsze jest to ze strasznie nie lubię tej kobiety, jest tak fałszywa ze szok, ale musze ja jakoś tolerować w końcu to mama mojego Meza. Jak sobie pomyśle ze miałaby zostać sama z małym to juz sie we mnie gotuje....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Doskonale to rozumiem ! Mam dokładnie te same odczucia [emoji16]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Cześć;-)
jejku u mnie dzisiaj od rana 30 stopni i słońce,co prawda wieje mocno ale to nic nie daje!pozamykalam wszystko żeby nie leciało do mieszkania to gorące powietrze,chłodzę się klimatyzatorem i leże,mam nadzieję że przyjdzie jakaś burza bo nie wytrzymam chyba;-)a jeszcze popołudniu mają przyjsć koleżanki;-)

z jednej strony też już bym chciała mieć maluszka,a z drugiej żal mi tego brzuszka kochanego;-) wczoraj byli znajomi na meczu u nas,a mała ok 22 zawsze szaleje,tak że każdemu się dostało po kopniaku;-)

Julka powodzenia jutro na obronie!
Iwona35 też by mi sie chyba nie chciało robić nic specjalnego na kolację;-/ proponuję zrobić jakaś szybką zapiekankę albo coś zamówic;-)

Dziewczyny nie znam waszej sytuacji odnośnie teściowych,ale może nie będzie tak najgorzej, jak się dziecko urodzi to przecież będą babciami i napewno nie bedą chciały dla nich źle,a zawsze się przydadzą żeby przypilnować maluszka jak bedzie chcieli z mężem gdzieś wyjśc;-)
 
Giuliaa, Lillylove - dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam taki problem...w kupie raźniej, muszę sobie zapamiętać z kim będę mogła narzekać po porodzie na teściową hehe :)

Asia28BK - jasne, że nie musi być źle tylko nasłuchałam się tyle przykrości od swojej począwszy od tego że nie będzie się przyznawała do wnuka bo jest za młoda, nie będzie pilnowała bo ona ma dosyć chłopców po życzenie mi masażu szyjki, przenoszenia ciąży i wróżenie, że dziecko mnie zamknie w domu wiecznie będzie chore nigdzie nie wyjdę nie pojadę...może się zmieni i faktycznie będzie kochała małego babciną miłością, ale jak patrzę na jej fałszywe zachowanie to mi się zbiera...:(

Mam ochotę ponarzekać na jeszcze mnóstwo innych rzeczy ale nie będę bo ostatnio tylko przynudzam, taka zrzędliwa się zrobiłam :/
 
Paula ja się dołącze do waszej grupy narzekających na teściową, nie cierpię tej kobiety, jesteśmy wiele lat po ślubie ale nigdy nie powiedziałam do niej mamo i nigdy nie powiem. Ona nam zawsze życzy wszystkiego najgorszego, nawet potrafiła mowić żebyśmy mieli chore dzieci.
 
reklama
a jak ja czytam o Waszych teściowych to tak jakbym czytała.. o swojej własnej rodzonej siostrze, 2 lata ode mnei starszej, która nawet się jawnie cieszyła jak mi się córka pochorowała "bo i tak mam w życiu za dobrze"
 
Do góry