reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Miałam farta bo dzien wcześniej doprowadziłam sie do porządku :) wiec na porodówce miałam nawet pomalowane paznokcie na stopach :D dla mnie był to wielki wyczyn :)
Uczucie otrzymania dzidzi po narodzenia pozwala zapomnieć o wszystkim wiec nie macie czego sie bać ;)


klz9hdge454qziol.png


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Gwiazda- już słyszę tekst "tak to głowa ją boli" hehehe :D wiem, że dzieci rodzą się na generała lub supermana, ale na tarzana to by było coś!
Syska90- ja i tak się boję porodu jak ognia :(
 
Witajcie.
Zaraz Was spróbuję nadrobić bo jestem W szpitalu:unsure:
Rano byłam na ktg U położnej i coś jej się nie podobalo więc powtórzyli mi znowu na oddziale W szpitalu U mnie W miejscowości'ale nie tam gdzie będę rodzic... też nie do końca im pasowało i wysłali mnie do szpitala wojewódzkiego W którym właśnie będę rodzić bo W razie wcześniejszego porodu tam bym miała lepsza opiekę itd
Tutaj zrobili mi ponownie ktg i usg i wg nich nic takiego się nie dzieje, ale zostawili mnie na obserwacji bo też od rana słabiej czuje ruchy i W sumie z tego powodu bardziej .:baffled:
Wiem że tutaj jestem pod dobra opieka ale kurczę co lekarz to inne zdanie i nie wiadomo czy W końcu była konieczność żebym panikowala...!
 
reklama
Do góry