reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Agula2016 aż się popłakałam ze śmiechu jak to przeczytałam ;) a jak to jest na Tarzana musze spróbować ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

ooo to są różne metody :D Ty jesteś "Dżejn" a Twój to Tarzan i możecie gonić się po domu :D albo zamocować linę i się bujać :D Kochana tyle jest pozycji na Tarzana, że ho ho :D
 
Agula2016 -no masz pomysły ale w sunie z brzuszkiem trzeba coś wymyślić ;) Kurde a ja muszę jeszcze tydzień wytrzymać bez hahah ;) Mój mi powie potem "w oczach diabły masz więc szoruj na leżanka ":)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak podczytuje bo dopiero wróciłam z porodówki. Niedawno pisałam ze jestem czerwcowa mamusia a termin miałam na 21.06. Urodziłam 04.06 tylko dodam ze tydzień przed porodem odszedł mi czop. Uzgadniałam z lekarzem prowadzącym czy przytulanki sa dozwolone po odejściu czopa to nie miała nic przeciwko wręcz namawiała :) tylko dzien po przytulankach urodziłam :)



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Gratuluję. Opowiadaj jak ci poszło opisz dzieciaczka:biggrin2:
 
Ja swojemu powiedziałam, żeby teraz korzystał, bo potem szlaban na co najmniej 6 tygodni :p
Ale przytulanki teraz to niezły wyczyn akrobacyjny, nie powiem :elvis::happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Do góry