reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Marynka rzeczywiście rozszep to nic wielkiego zwłaszcza w naszych czasach. Mały podrosnie to mu to pięknie naprawią :-) grunt że narządy w porządku. Ucałuj go ode mnie :-) Właśnie Venicee tyle nie pisze a ja co rano chociaż komórkę odpalam by sprawdzić czy się odezwała.. Mam nadzieję że tak już swoim szczęściem zajęta a nie z powodu jakiś problemów. Wysyp lipcowek zacznie się już w czerwcu bo dziewczyny mają już rozpisane cc więc coraz niecierpliwiej tu się zagląda. To ciekawe jak szybko można przywiazac się do ludzi tylko z nimi pisząc.. Miłego poranka :-)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :*!!

Doszłam dziś już do siebie po wczoraj. Tak mocno zasnęłam w salonie o 20:00, że mój mąż przeniósł mnie do sypialni ( nie pytajcie jak taką kluskę przeniósł, bo sama się zastanawiam :D ). Nie pamiętam nic, taka byłam zmeczona. Jak przypomnę sobie słowa, że z serduszkiem coś nie tak, to jeszcze mi się chce płakać.

Nieufna- czyli nie byłaś na IP? dobrze, że skontaktowałaś się z lekarzem.
Needi- odetchnęłam, że to pomyłka mojej lekarki...ale stresu nie zapomnę
Marynka- super wieści! dobrze, że do domku. Moja znajoma ma córeczkę z rozszczepem i po 2 operacjach prawie tego nie widać.:) W lipcu na pewno będzie wysyp tłuścioszków :D

Co do porodu i krzyku to macie rację, bo każda inaczej znosi i nie mamy teraz wyjścia za bardzo, ale dosłownie krzyk był jak z horroru. Żal mi tej dziewczyny, bo wzięli ją na cc a ona tyle godzin się darła z bólu :( masakra.

Wczoraj uświadomiłam sobie, że jestem mało zorganizowana. Wpadłam do domu to mąż pomógł mi się pakować. Dzis jak pomyślę to i tak nie miałabym moich paputków :D czyli braki w pakowaniu, ale za to mój był w 18min z pracy :D czas mamy obliczony na poród co do minuty :D :D fałszywy alarm, ale za to ile wyszło niedociągnięć.
 
Cześć :)
Ja dziś na obiad mam kotlety mielone, ziemniaki i młodą kapustę zasmażaną :)
Też miałam problem żeby zabrać się za pakowanie torby ale jak policzyłam ile dni zostało do porodu to stwierdziłam że już czas :)
 
Witam

U nas trzy torby spakowane czekają moja dzidzi i Majki na kolonie ale pewnie tak i tak czegoś zapomnę jeszcze muszę kosmetyki spakować dla siebie

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fazerkam czuwajcie bo nie znacie dnia i godziny :) Ja teraz torbe od 19 tygodnia mialam zawsze w pogotowiu. A przy G nic. Jak wody odeszly to w auto i do szpitala. Nic nie zabralam z tego wszystkiego. Chcesz byc takim bidokiem jak ja bez pizamy szlafroka szczoteczki?! I tlumaczyc facetowi co chcesz i co gdzie masz?! Watpie... :laugh2: Pomoglo:happy2:

dzieki dziewczyny znowu i znowu. Mi ten rozszczep nie przeszkadza tylko jak widze jak sie meczy przy piersi i butli. Chce ssac ale nie moze cisnienia wytworzyc :zawstydzona/y: ale to kwestia cwiczen i doboru butelki i czaaaasu...
 
reklama
Fazerkam czuwajcie bo nie znacie dnia i godziny :) Ja teraz torbe od 19 tygodnia mialam zawsze w pogotowiu. A przy G nic. Jak wody odeszly to w auto i do szpitala. Nic nie zabralam z tego wszystkiego. Chcesz byc takim bidokiem jak ja bez pizamy szlafroka szczoteczki?! I tlumaczyc facetowi co chcesz i co gdzie masz?! Watpie... :laugh2: Pomoglo:happy2:

dzieki dziewczyny znowu i znowu. Mi ten rozszczep nie przeszkadza tylko jak widze jak sie meczy przy piersi i butli. Chce ssac ale nie moze cisnienia wytworzyc :zawstydzona/y: ale to kwestia cwiczen i doboru butelki i czaaaasu...
Napewno po woli wszystko sie ulozy i bedzie lepiej wierze w to :)
 
Do góry