reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

No boli, doszły mi do tego uderzenia gorąca. Napisałam do swojego lekarza, czekam na odpowiedź. Nie chcę robić z siebie panikary, ale na pewno z synem czegoś takiego nie miałam.

Ja pościel mam uprasowaną i schowaną, bo na początku nie będę używać. Materac i fotelik muszę kupić, czekam na telefon, bo nie było koloru fotelika, jaki chcę. Poczekam do soboty, jak nie zadzwonią to kupię , jaki będzie.
 
reklama
nieufna nie jesteś panikara ale lepiej jedz na ti Ip . Bo ja wiem po sobie ze boleć może ale po 3 godzinach przechodzi a Ty jiz tak prawie cały dzień i wczoraj ;(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te bóle to ja mam od prawie dwóch tygodni.
Tydzień temu, jak mała się nie ruszała tez miałam, nic lekarz nie stwierdził. Nie chcę brać codziennie nospy.
 
Needi synka rodziłam 11 dni po terminie, poród był ciezki i dlugi. Moj lekarz nie przejął się że syn był zaklinowany główką w miednicy kilka tygodni. W rezultacie urodził się owinięt pępowiną siny i z wgnieceniem w główce. Od 5 lat ma stwierdzone zaburzenia integracji sensorycznej. Ale dopiero w szkole wyszły zaburzenia w rozwoju. Jeszcze go badają ale wstępnie jego jedna półkula nie przetwarza wiadomości i zapomina co się uczył. To są efekty niedotlenienia i zaburzonego rozwoju mózgu pod koniec ciąży. Mam nadzieje że z tego wyjdzie i dlatego tak boje się porodu
 
reklama
Do góry