reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Iwona wybacz źle napisałam bo ja inaczej liczę ogólnie mam 37 dni do porodu ale rodze za 30 stąd ta rozbieżność chodź ja musze wytrzymać do 19 czerwca czyli 36 tc I będzie ok ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fazerkamm mam ale mam rodzic kolo 10 -11 .07 wiec liczę do tej daty ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Ooo czyli wychodzi ze mamy tak samo! Bo ja normalnie mam na 11.07 :) z tym ze mlody o 3tyg starszy to moge rodzic w każdej chwili ale chcialabym tak po 15.06 urodzić :) 23.06 byloby fajnie :D

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo czyli wychodzi ze mamy tak samo! Bo ja normalnie mam na 11.07 :) z tym ze mlody o 3tyg starszy to moge rodzic w każdej chwili ale chcialabym tak po 15.06 urodzić :) 23.06 byloby fajnie :D

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Widzę ze mamy takie same założenia ;) Nie może być inaczej ale Ci Adaś ma siedzieć w brzuchu ;)


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się znowu zmagam z twardym brzuchem i bólem. Brzuch mi twardnieje od góry i przechodzi w dół, boli w dole znowu.
Nie chcę brać nospy, jak mi lekarz kazał i nie wiem czy to znowu jelita czy skurcze. Poczekam do wieczora, wezmę kapiel, jak mi nie przejdzie to chyba pojadę na IP, bo ile może boleć......
 
Ja się znowu zmagam z twardym brzuchem i bólem. Brzuch mi twardnieje od góry i przechodzi w dół, boli w dole znowu.
Nie chcę brać nospy, jak mi lekarz kazał i nie wiem czy to znowu jelita czy skurcze. Poczekam do wieczora, wezmę kapiel, jak mi nie przejdzie to chyba pojadę na IP, bo ile może boleć......
Ja mam tak od 2 nocy wieczorami . Ale po 3 godzinach przechodzi . Nospe weź bo jak skurcze to pomoże .

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już się trochę ogarnęłam po tym szpitalu dziś i doczytałam Was.
Jak siedziałam dziś na IP to kilka babeczek rodziło- na oddziale ...Dziewczyny jedna tak się darła jakby ją ze skóry obdzierali i ok, stwierdziłam że pewnie to pod koniec a ona tak długo jak ja tam byłam tak się darła. Wszyscy co też czekali na IP robili wielkie oczy ze strachu. Jeszcze mi to w uszach brzęczy. Ja tam byłam z 5 godz to ją było słychać a później jednak miała cc. Masakra. Zaczęłam się bać czy ja dam radę, bo po jej jękach i krzyku zaczęłam wątpić :(

Nieufna- jedź, ja ostatnio miałam podobnie, ale przeszło mi po nospie
 
Do góry