reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Juz nie dam rady odpisac kazdej bo od rana to napisalyscie sporo.
Tez mam z mezem konflikt serologiczny ale ja distawalam zastrzyk na to w trakcie ciazy i po porodzie zeby moj organizm przez przypadek nie wzial maluszka za intruza.
Wy tez tak mialyscie czy tylko kontrolowac kazali ?
W tej ciazy mam wizyte 1.12 wiec sie dowiem jak to bedzie wygladac.


Wystarczy kontrola a zastrzyki dopiero jakby coś się działo. Ja dwa razy dostałam zastrzyk. Lekarz na pewno wszystko ci wyjaśni.

Mi też lekarka mówiła, że jeśli jest oryginalny papier z laboratorium, to nie ma potrzeby powtarzać grupy. Ale na słowo honoru nie da rady...

Ja mam książeczkę dawcy krwi i tylko Tomek musiał zrobić sobie oznaczenie grupy.

A zapomniałam napisać, że jednak betę hcg zrobiłam u siebie bo stwierdziłam, że muszę ćwiczyć swoją cierpliwość :-p Trzymajcie kciuki, żeby wynik wyszedł przynajmniej 650! Załamie się jak będzie mniej:-(
 
reklama
Cześc dziewczyny ale mam dzisiaj mdlosci masakra !!!!

Byłam dzisiaj na badaniach z krwi moczy itd.. Wyszło mi ze mam za malo płytek krwi i sie stresuje miala ktoras z was moze tez tak kiedys ?
 
Kamcia to jutro o której beda wyniki? Daj znać od razu! U mnie nadal bez objawów zjadłam dziś spageti jak zwykle ze smakiem. A zaraz jedziemy do naszego nowego mieszkanka z projektantka ustalić co trzeba tam zrobić. Dopiero pod koniec stycznia oddają nam klucze potem remont wiec najwcześniej w marcu sie przeprowadzimy, ale ważne, że wszystko bedzie gotowe na przyjście największego szczęścia w naszej Rodzince [emoji173]️
 
Malinka1984-oby to nie było nic poważnego. Może odpocznij i zobaczysz czy siė sytuacja zaostrza czy to tylko takie jednorazowe. W zasadzie to nie wiem co radzić w takich sytuacjach.

Dziewczyny, czy na naszym etapie ciąży w razie plamień trzeba do szpitala??????? No właśnie, co robić w takich sytuacjach. Co Wy byście zrobiły????

Venicee, widzisz jak to w życiu bywa. To się dzieje po coś ;)
iwonaimaja - mi tak zimno!!!!!!! Strasznie!

Kurcze, ja z tel. pisałam i wszystko mi się zlało i coś namieszałam, bo teraz edytowałam i poprawiałam i wrrryy... No nic :)
 
Ostatnia edycja:
Lila ja to wciąż z telefonu [emoji6] kurczę sama nie wiem, zawsze starałam się pocieszać dziewczyny które plamiły bo nawet w książce czytałam, że to nic strasznego jeśli nie towarzyszy temu ostry ból lub krwawienie jest intensywne, ale niestety rożnie się to kończyło wiec w tej kwestii lepiej nie będę doradzać bo nie mam doświadczenia... Ja pewnie w panice bym do lekarza poleciała, tak myśle.
 
reklama
Dziewczyny mi też jest tak strasznie strasznie zimno. i tak bardzo uwielbiam gorące kąpiele a wien ze nie mogę sobie teraz na nie pozwolić..:-(
 
Do góry