reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie dziewczynki:)
Agula laseczki?:D chyba za dwa miesiące:)
Kamejka mi przez te 3 doby 4 razy robili USG i mały przybierał po 35g średnio, więc chyba te 200g tygodniowo to u malutkich dzidziolków:)
Liza ja z tym bólem w boku zmagam sie kolejny miesiąc i z tego co mnie uprzedzono tak będę miała do rozwiązania. To jakiś nerwoból u mnie i nic nie poradzisz. Nerki posprawdzane, wątroba też wszystko ok, zostało się przemęczyć. Jakby mnei nie bolało przy porodzie to będę myślec "cholerka jeszcze troche i będę mogła spokojnie oddychać bez bóli w boku i kregosłupie dzień i noc" ;)

Ja dzis wizytowałam. Mały 2200, w zeszłą srodę przy przejeciu do szpitala miał 1800 :)
Niestety co bym nie miała za komfortowo AFI, czyli poziom wód urosło mi z 20 do 22. Niezafajnie, ale lekarz mi powiedział,że to ostatni etap przyrostu wód, od 30 tygodnia ma maleć i jakby co to dopiero wtedy będziemy się martwić .. tylko,że wizyta za 3 tyg. będę się więc martwić w pojedynkę ponad 2
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lizzy i tak propo..z tymi kąpielami gorącymi to TY dobrze usłyszałaś?? Kurcze ja zawsze słyszałam że to dość spore zagrożenie..
 
Dziewczynki, macie racje, mam zapisane "ciepłe (nie gorące) kąpiele"... ja tak czy siak kąpię się w ciepłej wodzie i ani chłodniejszej ani cieplejszej nie toleruję :p

Asia, ból z przodu i z boku...
 
Julka89 ja tez ostatnio miałam nerwy na Męża, ale przeszło, niestety tak to juz jest ze oni całe dnie w pracy a cały majdan domowy pozostaje na naszych głowach [emoji849]

Lizzy ale z tymi gorącymi kąpielami to moze ostrożnie, nie polecałabym takich w ciąży... Raczej każdy w tym stanie je odradza, ale widzę ze ja dzis taka opóźniona w tempie tutaj ze juz zdążyłaś o tym pisać [emoji28]

Pochlonęlam dzis 6 gałek lodów... [emoji16] normalnie lodozerca ze mnie w tej ciąży!

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
apropo naszych nerwów na mężów
 

Załączniki

  • 20150911131444uid1-1.jpg
    20150911131444uid1-1.jpg
    97 KB · Wyświetleń: 87
Julka, no cos w tym jest [emoji28]
Moj M juz stara sie ze mną nie dyskutować


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witajcie wieczorkiem
Dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje ale ja normalnie nie mogę się w tej ciąży skupić, nawet nasze forum czasami muszę kilka razy czytać bo niby czytam a nie wiem co czytam...

Masakra.

Miałam wam pisać wczoraj ale oczywiście już byłam tak zmęczona że z sił opdałam i usnęłam jak stałam...
Aale jestem bardzo zadowolona z tej szkoły rodzenia, kurcze niby już raz chodziłam ale teraz zajęcia są o wiele ciekawsze, wiecje wiedzy przyswajam i jakoś tak jest inaczej.
dobrze że już weekend
 
reklama
Witajcie wieczorkiem
Dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje ale ja normalnie nie mogę się w tej ciąży skupić, nawet nasze forum czasami muszę kilka razy czytać bo niby czytam a nie wiem co czytam...

Masakra.

Miałam wam pisać wczoraj ale oczywiście już byłam tak zmęczona że z sił opdałam i usnęłam jak stałam...
Aale jestem bardzo zadowolona z tej szkoły rodzenia, kurcze niby już raz chodziłam ale teraz zajęcia są o wiele ciekawsze, wiecje wiedzy przyswajam i jakoś tak jest inaczej.
dobrze że już weekend


To pewnie dlatego przeoczyłaś moje pytanko z wczoraj ;)))
Pozwolisz, że powtórzę: julita1212, mam pytanie w sprawie tarczycy? Masz w normie poziom wapnia? Bo ja przy poziomie 8,5 od 2 miesięcy mam ok 8,0 i się kurcze stresuję. Calperos brałam przez miesiąc 3000j a teraz mam brać 6000attachFull758069 Nabiał też jem. Moja lekarka jest trochę podłamana tym wapniem.......

Dziewczyny wszystkim życzę dużo sił i wytrwałości, już niedługo.....
Ja już nie wyrabiam, dziś mi mąż zrobił zdjęcie z wózkiem, jak się zobaczyłam to dramat po prostu ech ....brzuch jak na pięcioraczki hahha

Jeszcze mała dziś jakoś mało ruchliwa, mam suchą skórę bardzo i czasem mnie przedramiona swędzą, muszę chyba dla własnego spokoju zrobić badania na cholestazę.
Kolejny tydzień za nami, jutro zaczynam 34 tc i jeszcze cztery i mogę bez stresu rodzić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry