reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć!
Jak pięknie na dworze, cieplutko!!!

Iwonaimaja, dobrze, że jesteś spokojniejsza!!
Olcia, czy dziś już lepiej??
Dżudka, sprawdzałam, do 22 :D Dziś jak wracałam z przedszkola to światło zabrali i nie wpuszczali do Biedronki. Będę szła po Nikośka to wejdę, już sobie zapisałam :)
Jodełka - masakra!!!!!!!!!!!!!
Fazerkam - :)

Miłego dnia!
 
Tu w Grecji non stop ktos mnie przepuszcza, w autobusach to samo.. ale tak mi głupio bylo przez te mezowskie piwa, najchetniej to bym glowe w piach schowala[emoji14]ale co tam najważniejsze ze lody zjedzone :D


Jak tam u Was szpitalne mamy??

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
Właśnie palaszuje owsianke z malinami. Muszę powiedzieć że pycha.

U nas ładnie ale oczywiście wiatr.

Mam dziś wizytę. Już się nie mogę doczekać:laugh2:
 
cześć dziewczyny. ja wstałam dziś o 9 ale poszłam spać przed 1 bo musiałam mojego odebrać o 23 z firmy. śmiał się ze mnie bo rano jak wstawał do pracy a ja szłam siku to byłam taka nieprzytomna ze nie wiedziałam co się dzieje. i fakt nic z tego nir pamiętam. śnił mo się szpital w którym chyba chce rodzic i straszna rzeźnia tam była. teraz to się aż zastanawiam. musze pogadać z moim lekarzem bo ciągle mnie ten temat stresuje. a dziś 32 tydzień zaczynam wiec w zasadzie jeszcze równe 2 miesiące.. piękna pogoda się zapowiada :) miłego piątku :)
 
Witajcie Laseczki :D

Dziś czeka mnie sprzątanie szaf i układanie wszystkiego, bo jest tam tyle tego, że nie ogarniam.
Jutro mam egzaminy na studiach.
Wczoraj miałam mega stresujący dzień :/, ale już trochę minęło wiec jest ok. Dziś przyszły koszule, które zamówiłam :)

Iwonaimaja- super, że już jest lepiej :)
Needi- ja za to z rana zmiksowane truskawki ze śmietaną i cukrem :D mniam!
Olcia- witaj! współczuję jelitówki :( dziecko zawsze gorzej znosi od nas :( a męża spalić na stosie !! :)
 
I ja się witam piątkowo. Czytam Was na bieżąco ale jakoś ostatnio weny do pisania brak, bo właściwie u mnie nic niwego się nie dzieje. Odliczam dni do 30 czerwca, to jeszcze tyyyyle czasu.
 
Hej dziewczyny. od czwartku M ma urlop i nie odpalam laptopa a na telefonie coś mi sie zepsuło i nie mogę wejść ani was poczytać:( Tak szybko to w środę byłam na usg i mała ma już 2180. Przybrała przez 2 tyg prawie 600g. Reszta wszystko ok. W poniedziałek idę do lekarza to się dowiem co dalej bo na usg wyszło że szyjka się rozwarła wewnetrznie z 1,7 do 2,5 i ma już tylko 15mm. Miłego dnia i weekendu życzę
 
reklama
Do góry