reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witajcie☺
Kurcze zdrówka dziewczyny, żeby nic nie bolalo i wszystko było w porządku.
Mnie dalej kręgosłup boli jak cholera w trakcie stania, siedzenia i chodzenia...Masakra!jak dliuzej tak boli to nawet leżenie nie pomaga...dziś szwagier fizjoterapeuta robił mi masaż ale nie wiem czy pomoże bo na razie boli jak nie wiem...:baffled:troche w dziwnym miejscu czuje ból bo wysoko po jednej stronie tuż pod łopatka...
Co do ruchów to też dziś słabiej czuje ale może dlatego że trochę dziś spacerowalismy i po prostu go ululalam...:-) :)
Jak masz możliwość to idź na rehabilitację dla ciężarnych. Ja poszłam raz, dokładnie mnie babka obejrzała, dała zestaw ćwiczeń (pytała czy chcę do niej chodzić czy wolę w domu) i od 2 dni nic mnie nie boli.
 
co do tych ruchów to wtedy kiedy dziecko jest aktywne a nie że ma być co godzinę 10 ruchów
w szpitalu liczyłyśmy do 10 a położna zapisywała 10+

ja tylko podaję co mi mówili w szpitalu w poprzednich ciążach nikt mi nie mówił że mam ruchy liczyć
 
witajcie wszystkie w ten deszczowyyyy bardzo dzien:( no nic sie nie chce tylko lezec w lozku:)ja dzis w domciu caly dzien bo mam troche pracy. Co u Wasss?
 
Hejka! U mnie też leje deszcz :( na 14:00 mam ostatnie prenatalne dziś :)

Słabo spałam, jakoś brzuchol mnie bolał i co chciałam się przekręcić to ból :(
Ruchów nie liczę, bo moja też szaleje :)

Dziś mam słaby dzień :(
 
cześć dziewczyny. ja w nocy prawie zawału dostałam. byłam siku i zobaczyłam parę plamek krwi na papierze. była świeża i narobiłam paniki i obudziłam męża. na szczęście za chwile juz nic nie było i tak jest aż do teraz. wydaje mi sie ze to uraz mechaniczny. na szczęście mam dziś wizyte to lekarz mnie poogląda. mały szaleje i nic nie boli wiec nie panikuje.
 
Hejka! U mnie też leje deszcz :( na 14:00 mam ostatnie prenatalne dziś :)

Słabo spałam, jakoś brzuchol mnie bolał i co chciałam się przekręcić to ból :(
Ruchów nie liczę, bo moja też szaleje :)

Dziś mam słaby dzień :(
kolejne prenatalne?a czemu kolejne?ja mialam jedno ale wlasnie slyszalam ze niektore kobiety maja po 2 badania..dobrze, ze masz badania to powiedz ze tak cie bolal brzuch..
 
reklama
cześć dziewczyny. ja w nocy prawie zawału dostałam. byłam siku i zobaczyłam parę plamek krwi na papierze. była świeża i narobiłam paniki i obudziłam męża. na szczęście za chwile juz nic nie było i tak jest aż do teraz. wydaje mi sie ze to uraz mechaniczny. na szczęście mam dziś wizyte to lekarz mnie poogląda. mały szaleje i nic nie boli wiec nie panikuje.
ojejj juz sobie wyobrazam jak musialas sie zestresowac-biedna dobrze, ciekawe co Ci lekarz powie czemu tak sie stalo-daj znac co powiedzial-powiedziala.
 
Do góry