reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwona77W a tylko ból czy też skurcze? Trzymam kciuki.

Fazerkamm i co poczułaś dzidzie? Wiesz przecież że jak dużo chodzilas to może śpi i da popalić w nocy.

Ja od jutra zaczynam liczyć ruchy i zapisywać je w karcie. 10 w ciągu 12 godz.
 
Hej dziewczyny, strasznie długo mnie nie było, jakoś ostatnio mam po tej chorobie brak motywacji nawet neta niechce mi się włączać:baffled:

Piszecie że wasze maluszki mało się ruszają, mój też dzisiaj strasznie spokojny może z 4 razy się ruszył, aż się zaczynam martwić...

Iwona77 oby wszystko było ok.
Co do kosmetyków to u mnie na oddziale sponsorowała Nivea i tym dzieciaczki były pielęgnowane i potem trzymałam się tych kosmetyków i było w porządku, poza wszystkim bardzo zapach mi się podobał.;-) ;)

Co do natłuszczania chyba ciężko będzie mi się oduczyć od oliwki, córę oliwkowałam prawie do roku, z drugiej strony pewnie jeśli używa się emolientu do kąpieli to pewnie oliwka niepotrzebna, niewiem jak po zwykłych preparatach.

Iwona35 pisałaś o mydłach, całkowicie się z tobą zgadzam, to co jest w sklepach, nawet wersje dziecięce dewastuje skóre, ja nie jestem alergikiem a jak umyje się mydłem mam tak ściągniętą i wysuszoną skóre że mogłabym się zadrapać na śmierć.
 
tak sobie patrzę po forum, czasami czytałam dziewczyny które już były prawie na mecie, jak opisywały objawy tuz po a później radość z narodzin, chociaż czasami ciężkich i mimo, że mam w tym doświadczenie to przecież każda przechodzi to inaczej.. Na kwietniowych się skończyło :( majowe poukrywane jakby coś miało im się stać przez to,że ktoś podczytuje a czerwcowe mało aktywne od początku. A ile jest mam które po raz pierwszy będą rodzić i przez podczytywanie uspokajało się, może uczyło, na pewno wyciągało wnioski.. Tak sobie myślę, że dla kolejnych miesięcy tzn mam rodzących po nas to nasz wątek będzie po długiej przerwie tym pomocnym więc mam taki mały apel mam: niech nam nie odbije by się przenieść w tym najważniejszym momencie na coś bardziej zamkniętego :) Mi na przykład brakuje tych relacji mam z miesięcy poprzedzających i myślę, że są też inne ciężarne tak mające
 
Ja słyszałam że powinno się liczyć w okresie aktywności 3 razy dziennie przez godzinę i ma być 10 ruchów. mój na szczęście często szaleje wiec nawet nie liczę. dziewczyny myślicie że seks na takim etapie ciąży jest bezpieczny ? bo my ostatnio z moim pozwalamy sobie często i nic się nie dzieje na szczęście ale nie chce tym wywołać porodu..
 
reklama
Witajcie☺
Kurcze zdrówka dziewczyny, żeby nic nie bolalo i wszystko było w porządku.
Mnie dalej kręgosłup boli jak cholera w trakcie stania, siedzenia i chodzenia...Masakra!jak dliuzej tak boli to nawet leżenie nie pomaga...dziś szwagier fizjoterapeuta robił mi masaż ale nie wiem czy pomoże bo na razie boli jak nie wiem...:baffled:troche w dziwnym miejscu czuje ból bo wysoko po jednej stronie tuż pod łopatka...
Co do ruchów to też dziś słabiej czuje ale może dlatego że trochę dziś spacerowalismy i po prostu go ululalam...:-) :)
 
Do góry