reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej
Ja właśnie wróciłam z moim M z super imprezki urodzinowej mojej przyjaciółki. Impreza naprawdę świetna, dużo jedzenia, tańców itd. ale niestety nie tak wysoką ciążę. Siedzenie na krześle przez 4h było strasznie uciążliwe (impreza w lokalu).
Teraz wreszcie wyciągnęłam się na łóżku.
Dobranoc Dziewczęta!!!
upload_2016-5-1_1-1-42.gif
 

Załączniki

  • upload_2016-5-1_1-1-42.gif
    upload_2016-5-1_1-1-42.gif
    1,3 KB · Wyświetleń: 582
reklama
Heeej! Dziewczyny wrócę to Was nadrobię:)

Pogoda nad morzem cudowna, byliśmy w kilku miejscowosciach:) wczoraj cały dzień zwiedzania i spacerowania a pózniej poszliśmy na godzinke spac. Jestem z siebie dumna, ze dałam radę :)

Trochę gardło mnie boli, bo wieczorami chłodny wiatr :(

Miłego dnia! Ślę duuuużo energii!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej
U nas piękna pogoda, słońce tak pięknie świeci. Zaraz jedziemy z Małą na wycieczkę.
Miłego Dnia Dziewczęta!!!
 
Cześć dziewczyny
U nas wietrznie i duże zachmurzenie. Oglądamy bajkę
Udanej niedzieli:-D
 
Heeej Kochane :) ja już wykąpana siedzę i piję herbatkę :)

Koniec leniuchowania :) wróciliśmy do domku. Stwierdzam, że wyjazd dobrze przeżyłam i cały pobyt. Dziś musiałam zdjąć obrączkę..wchodzi, ale ledwo na palucha to wolę zdjąć. W środę idę na badania 3 prenatalne :) w odpowiednim wątku wstawiam zdjęcie morskiego brzuchola :D
 

Załączniki

  • 20160429_200846.jpg
    20160429_200846.jpg
    109,8 KB · Wyświetleń: 95
Witajcie Kochane brzuchatki :)

Stwierdzam że moj stan nie toleruje typowego swietowania czyli długiego siedzenia przy stole i jedzenia, boli mnie doslownie wszystko..

A co do grillowania to taka ciekawostka dla Was, dzis cala Grecja grillowala, Oni w niedziele Wielkanocna pieka jagniecine (owce) na grillu, piecze sie ja od wczesnych godzin rannych, by na czas posilku byla gotowa :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Mnie dziś wszystko boli od siedzenia wczorajszego na krześle przez tyle godzin. plecy, spojenie łonowe, ledwo dziś chodziłam na spacerze. mam nadzieję, że do jutra przejdzie.

Ale dziś tutaj mały ruch...normalnie nie było co nadrabiać :-)
 
Do góry