reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Kkasiulka wszystkiego dobrego dla siostry i dzidziusia :) gratuluję :)


Lizzy ooo tak! Na bank za dwa miesiące zaczniemy nasz magiczny okres rozmakowywania sie :) :) alez to beda emocje! :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Już w połowie czerwca co niektóre mogą. Mam termin na 6 lipiec.dwójkę urodziłam przed terminem, jedną w 37 tc. [emoji6]
 
reklama
Dzisiaj co prawda sobota, weekend, to i ruch tutaj niewielki, ale chyba powinnam sie generalnie przywitać :)

Dla osób nowych, które nawet mnie nie kojarzą - trochę pisałam wcześniej, później przestałam... Mieszkamy daleko, bo w Danii i oczekujemy naszego pierwszego i wymarzonego Skarba :)

A do tych, które mnie jeszcze pamiętają ( fakt, dawno to było ), wszystko leci powoli, trochę boksujemy się z sytuacją ekonomiczną, obecnie jestem pierwszy raz we Wrocławiu ( w ogóle w Polsce ) od pół roku! :)
Poza tym, stosunki między nami się unormowały raczej, w sumie zapewne sporo pracy przed nami, ale w każdym związku są gorsze i lepsze chwile. Po prostu oby było więcej tych drugich :)
I szacunek, bo to podstawa, nad tym pracujemy.

W sumie tyle pokrótce :) Strasznie cieszy mnie Polska i mój język i w ogóle wszystko dookoła! :)
 
Dzisiaj co prawda sobota, weekend, to i ruch tutaj niewielki, ale chyba powinnam sie generalnie przywitać :)

Dla osób nowych, które nawet mnie nie kojarzą - trochę pisałam wcześniej, później przestałam... Mieszkamy daleko, bo w Danii i oczekujemy naszego pierwszego i wymarzonego Skarba :)

A do tych, które mnie jeszcze pamiętają ( fakt, dawno to było ), wszystko leci powoli, trochę boksujemy się z sytuacją ekonomiczną, obecnie jestem pierwszy raz we Wrocławiu ( w ogóle w Polsce ) od pół roku! :)
Poza tym, stosunki między nami się unormowały raczej, w sumie zapewne sporo pracy przed nami, ale w każdym związku są gorsze i lepsze chwile. Po prostu oby było więcej tych drugich :)
I szacunek, bo to podstawa, nad tym pracujemy.

W sumie tyle pokrótce :) Strasznie cieszy mnie Polska i mój język i w ogóle wszystko dookoła! :)
Zielona_stokrotka fajnie Cię tu znowu widzieć, wpadaj częściej i pisz co słychać!
 
Zielona - swoją pierwszą wyprawkę dla córci, prawie 8 lat temu, robiłam właśnie we Wrocławiu, głównie w Askocie. W tym roku też już tam byłam, warto się tam wybrać. Zastanawiałam się co u Ciebie słychać :-) Miłego pobytu w Polsce!!! Cieszę się, że między Wami lepiej :-)

Dziękuję za gratki dla siostry, przekażę :-)

Co do ZZO, to ja też miałam przy pierwszym porodzie i jeśli teraz uda mi się rodzić naturalnie, to od progu będę wołać znieczulenie!!! To bardziej niż pewne ;-)
 
Lizzy chcialam w Ligocie rodzić bo tam byłam teraz w szpitalu ale jednak umowilam się z swoją lekarka na cc a ona jest w wojewódzkim u nas
 
Witam się dziś :)

ja za to od rana nerwowa jestem..pojechałam na 8:00 na egzaminy, ale jedna babeczka przełożyła na 14:00 a mi już nie pasowało, bo mieliśmy wyjazd zaplanowany i tyle. Jadę w czwartek na inny wydział, żeby zastać babeczkę do 30.04-masakra.

Teraz już usiadłam się :D w dodatku dziś jeździłam męża samochodem...mam swój w benzynie Peugeot'a i go uwielbiam i mamy drugi Forda w kombi (diesla) -masakra ..ale musze nim jeździć, bo z dzidzią głównie kombi będę śmigać :D nie było źle, ale wolę swojego :D

Zgagę dziś mam bleee...zamówiłam sobie zestaw do łóżeczka, bo mam goło i wesoło :)

Kasiulka- gratulację dla siostry!!! :)
 
reklama
Czyli 2 miesiące i tydzień :) Moja kolej bedzie pewnie w ciągu tygodnia po tobie.. Tak bardzo bym chciała by mi też wyznaczyli termin cc wcześniej.

Anegdota na dzis. Idziemy ulicą z mężem i w penym momencie rzucił komentzarz: "Ale się ta kobieta gapiła na twój brzuch". Ja na to: "No widzisz jakiego mamy przystojniaka, jeszcze się nie urodził a już się na niego kobiety gapią na ulicy."

Jutro zabieram męża na pchli targ z rzeczami dla dzieci, organizowanym przez jedno z przedszkoli. Może coś upolujemy ciekawego, a potem będę odsypiać caaały tydzień. :biggrin2:

Acha, miłego weekendu, bo jeszcze nie życzyłam :)
 
Do góry