reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Ja będę musiała wytrzymać do końca na weselu i do tego mamy poprawiny...mam nadzieje ze dam jakoś rasę... najgorzej z ta moja bezsennościa w nocy

Na własnym ślubie i weselu czas biegnie szybciej,nim się obejrzysz a już bedzie 12,potem tylko dotrwać do ostatniego gościa(nie życzę Ci niedobitków siedzących do 6 i niemajacych zamiaru iśc do domu;) tyle emocji w tym dniu że nie będziesz myślała o zmęczeniu i niewyspaniu,byle tylko nic Cię nie bolało.Będzie dobrze:happy:

U mnie jest 4kg na plusie w prawie 25tc, ale też zaczynałam z paroma ekstra :p Z tego co zauważyłam to wagowo się z dziewczynami o podobnym wzroście zrównałyśmy choć przed ciążą wagi były różne.

A ile masz wzrostu?
 
reklama
Nadrobiłam :)

Ja dziś byłam na glukozie i wyniki miałam już o 15:00. Wyniki ok tylko hemoglobina niska a żelazo w normie.
Jutro mamy gości na weekend :/ ..byliśmy na zakupach, sprzątałam a teraz ciasto robię czekoladowo-rumowe.

Padam już na cycki :(

Co do kota to też mam, ale małego kurczaka 3,5kg :D i ciągle się tuli to coś w tym jest :)

Zwolnienie lekarskie dostaje na 2miesiące przeważnie.

Dziś mam 25tydz. i 12kg na plusie :)
 
Kurcze ja mam już 12 kg na plusie... Jak patrzę na kartę ciąży to co miesiąc przybywa mi 3 kg ehhh jeszcze 3 miesiace to jak dojdzie jeszcze 9 kg to będzie chyba dużo☺
 
sukienka taka z- zdjęcie ze stronki happyMum
Zobacz załącznik 753072
ja jestem grubsza i mam wiekszy brzucch niż ta modelka :-)

Needi, mi zawsze się woda zbiera, po porodach sikam przez trzy dni non stop i po tyg mam kolejne 5 kg mniej :-) (oprócz tego co jest na minusie po samym porodzie)
śliczna sukienka:)
a to na jakoś okazje?
 
ja mam prawie 11kg na plusie także Doris chyba szczecinianki tak maja :p

dzudka mi tez tak mniej więcej przybywa także znow zlapie ze 20kg :) spoko... zjedzie później :) najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa :)

po porodzie znow sobie wmowie ze słodkiego nie wolno jesc jak się karmi to kg pojda w dol :p :D
 
Co chwila o tej wadze... nie dołujcie człowieka
Ja mam wzrost jak z tąd do nieba i wąże tyle że ja cię pierdzielę. :-D
Dziś mam dzień niskiej samooceny. Fajnie było jak jakiś facet łeb przekrecił zerkając a teraz to nie wiadomo gdzie oczy podziać taka wielka jestem.
Może dżinsy jutro zaloże... jakoś mi lepiej w spodniach a nie leginsach.... aaaaa idę spać. Jutro będę już myśleć normalnie
 
Co chwila o tej wadze... nie dołujcie człowieka
Ja mam wzrost jak z tąd do nieba i wąże tyle że ja cię pierdzielę. :-D
Dziś mam dzień niskiej samooceny. Fajnie było jak jakiś facet łeb przekrecił zerkając a teraz to nie wiadomo gdzie oczy podziać taka wielka jestem.
Może dżinsy jutro zaloże... jakoś mi lepiej w spodniach a nie leginsach.... aaaaa idę spać. Jutro będę już myśleć normalnie
ale ta waga jest kochana:)
bo w tych kg mieści się kochane szczęście !!!
nie ma się co dołować tylko cieszyć:)
 
reklama
Do góry