reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
a ja cos zle sie czuje..nie wiem pije herbatke z pokrzywy moz emi przejdzie obyyy boli mnie hmm jakby zoladek..nie wiem a nic takiego rano nie jadlam zeby mnie cos bolalo..moze to od zelaza ktore przyjmuje?
 
Lizzy nie tylko padniesz po porodzie tylko przez caly pobyt w szpitalu ze smeczebia bedziesz spala bez wzgledu na dzwieki, przynajmniej u mnie tak bylo
To ja mialam na odwrot.. dostałam tyle energii jakbym cos brała na pobudzenie :p pierwsze doby to praktycznie w ogole nie spalam tylko czuwalam przy malym.. On sobie slodko spał a ja się na Niego patrzalam :) :)
 
witam deszczowo...nienawidzę takiej pogody,od razu człowiek energii nie ma ...
Iwona kochana co się działo że wylądowałaś na IP ?
Kiedyś pisałam o tym....stawianie macicy to norma...ale naprawdę trzeba uwazać ! bo zbyt czeste "skurcze" macicy mogą otwierać szyjke ,oby było ich jak najmniej i oby którkie były....i jak Patuśka pisała -naprawdę nie można głaskać brzucha,nawet dotykać bo to pobudza stawianie ! ....ten problem miałam w 2 ciązach...wiec wiem jak to jest,czym ciąża wyższa to stawianie zaczyna boleć ...
U mnie za 6 dni wizyta....
 
Pozdrawiam piątkowo!!!!

agnesdem:

Cieszę się, że twój mąż pomyślał, zrozumiał i przeprosił :)
Zwykle miewam bóle brzucha i mdłości właśnie po niektórych tabletkach. Pamiętam, że próbowałam brać witaminki, ale nie dałam rady :(

iwonaimaja:
Kciuków nadal nie puszczam! :)
 
Ostatnia edycja:
Lizzy nie tylko padniesz po porodzie tylko przez caly pobyt w szpitalu ze smeczebia bedziesz spala bez wzgledu na dzwieki, przynajmniej u mnie tak bylo
A u mnie nie. Ja po porodzie w ogóle nie mogłam spać tyle było we mnie emocji.
Ja dziś pospałam do 10.30, ale w nocy zasnęłam ok 3....
Koty wariowały i nie wiem już co z nimi robić. Najchętniej bym je oddała, ale syn nie chce o tym słyszeć.
Jutro mam wizytę i zaczynam się stresować....
 
reklama
Do góry