reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witajcie ☺
Ja dziś u dentysty bylam, jeszcze jedna dwie wizyty i może będzie z głowy ☺
Ja na ostatnich prenatalnych dostalam zdjęcie mojego synusia w 3d ale tylko sama glowka i tylko jedno. Może na następnej wizycie też poprosze mojego gin żeby mi zrobił jeszcze ☺
Piszecie o tych 3 prenatalnych, szczerze nie myslalam o nich. A co wtedy może zostać wykryte na takim badaniu? A będziecie miały robione na fundusz czy placicie?
Mój gin dał mi skierowanie na te pierwsze i drugie badania a o trzecich nic nie wspominał!
 
Dżudka ja właśnie czekam do dentysty. Zastanawiam się czy zaczynać następnego zęba bo to chyba będzie kanalowe tylko mój dentysta nie robi prześwietleń taki spec ale i tak się boję czy już nie za późna ciąża na trucie zęba
 
Needi to jest jakieś ograniczenie jeśli chodzi o leczenie zębów? Ja jestem Umowiona dopiero za miesiąc kurcze.
fakt dziś pytał dentysta na kiedy mam termin ale nic nie mowil do kiedy może mi leczyc. Chyba będę musiała spytac mojego gin jak to z tymi zębami jest?
 
Witajcie;)
Doris ładny wózek,podoba sie mi takie zestawienie kolorystyczne,szkoda że uszkodzony najważniejszy element wsumie...

Ja dziś po wizycie,mała waży 400g;) niestety glukoza wyszła podwyższona i mam przejść na diete...tego się właśnie bałam,muszę zagębić się w lekturę co teraz powinnam jeść a czego nie i mam nadzieję że to tylko cukrzyca ciążowa i potem ustąpi .....:-/

Dziewczyny jeśli chodzi o zęby to teraz są naprawdę bezpieczne znieczulenia i materiały,pozatym nie działają one ogólnie tylko miejscowo i napewno jest to bezpieczniejsze niż bakterie w jamie ustnej siejące do całego krwioobiegu-wiadomo że w każdy indywidualny przypadek ocenia dentysta ale lepiej np.mieć założone lekarstwo do kanałów zęba i tak chodzić do końca ciązy a potem zrobić rtg i skończyć leczenie niż chodzić z zainfekowanymi kanałami;)
 
Needi to jest jakieś ograniczenie jeśli chodzi o leczenie zębów? Ja jestem Umowiona dopiero za miesiąc kurcze.
fakt dziś pytał dentysta na kiedy mam termin ale nic nie mowil do kiedy może mi leczyc. Chyba będę musiała spytac mojego gin jak to z tymi zębami jest?
Leczyć można do końca chyba. Ja się zastanawiam nad truciem przy kanałowym:-(
 
Asiek mała rośnie :-)
A dieta może ci i wyjdzie na dobre. Ja niedługo też pewnie będę na diecie dla cukrzyków
 
reklama
A jakie mialyscie wyniki krzywej cukrowej? Przed wypiciem glukozy, po 1h i po 2h?
Ciekawa jestem jak moje wyniki czy są w porządku bo jeszcze u lekarza nie bylam.
Moje wyniki:
Przed 83
Po 1h 153
Po 2h 104

A jeszcze w badaniu moczu pH wyszło mi ponad normę 8 i ciężar właściwy poniżej normy. Do tej pory miałam zawsze w porządku wyniki moczu☺
 
Do góry