reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

widzę , ze większość z Was już na zwolnieniu:)fajnie macie:) Ja w sumie nie mam az tak bardzo stresujacej pracy...ale zaczyna mnie meczyc poranne wstawanie szykowanie sie..czasem nie mam na to ochoty...dlatego chce juz zwolnienie i wole porobic niektore rzeczy z pracy w domu w dresie nie szykujac sie...po prostu..


Ja zaraz po szpitalu na l4 poszłam chodź wolał bym w pracy siedzieć ale cóż życie ;)
 
reklama
widzę , ze większość z Was już na zwolnieniu:)fajnie macie:) Ja w sumie nie mam az tak bardzo stresujacej pracy...ale zaczyna mnie meczyc poranne wstawanie szykowanie sie..czasem nie mam na to ochoty...dlatego chce juz zwolnienie i wole porobic niektore rzeczy z pracy w domu w dresie nie szykujac sie...po prostu..
To kiedy w końcu idziesz?
 
Witam wszystkie Brzuchatki :)

Ja 125 dni do porodu! Ach juz sie nie moge doczekać :-)

Moj weekend minął bardzo szybko :-) wczoraj cała msze w kościele Mały kopał, wiec nie wiem czy mu sie podobało czy nie :p

U mnie piękne słonko chyba wybiorę sie na spacerek a wieczorem z Mezem na basen :)

Miłego dnia Kobietki :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
U mnie 112 dni do porodu... Zaczynam łapać stresa przed tym dniem, to moja pierwsza ciąża i nie wiem co mnie czeka...
I w domu wszystko w proszku bo brat robi remonty i mieszka ze swoją rodzina u mnie co blokuje mi możliwość przygotowania miejsca dla dzidzi ale mam nadzieje ze po świętach juz opuści lokum

Dziewczyny ja jeszcze mam pytanie z "innej beczki" nie orientuje sie któraś z was gdzie można kupić kocyki manterol z dralonu?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wyszłam do sklepu i jest po prostu bajecznie ciepło na dworzu. Czas chyba kurtałe zmienić...
Były 3 latki na spacerze z przedszkola, witały wiosnę i dostałam jabłuszko. Pocieszne dzieciaczki:D
 
U mnie 112 dni do porodu... Zaczynam łapać stresa przed tym dniem, to moja pierwsza ciąża i nie wiem co mnie czeka...
I w domu wszystko w proszku bo brat robi remonty i mieszka ze swoją rodzina u mnie co blokuje mi możliwość przygotowania miejsca dla dzidzi ale mam nadzieje ze po świętach juz opuści lokum

Dziewczyny ja jeszcze mam pytanie z "innej beczki" nie orientuje sie któraś z was gdzie można kupić kocyki manterol z dralonu?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Lucy wszystkie przejmujemy się tym dniem. Wieloródki też. A z tym kocykiem to nie wiem co to?
 
pewnie każda z nas na pewno juz mysli o tym najwazniejszym dniu:) jak to bedzie.....o naszym 1 spotkaniu z malenstwem....Ja tylko sie martwie moja gr krwi bo mam - i czasem mnie nachodza takie mysli, zeby podczas porodu było wszytsko dobrze..
 
reklama
pewnie każda z nas na pewno juz mysli o tym najwazniejszym dniu:) jak to bedzie.....o naszym 1 spotkaniu z malenstwem....Ja tylko sie martwie moja gr krwi bo mam - i czasem mnie nachodza takie mysli, zeby podczas porodu było wszytsko dobrze..
Ale robisz badania na przeciwciala?
 
Do góry