reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcieeee:)

Jak Wam minal weekend? U mnie wszystko okkkk:)wlasnie jem sniadanko drugie ale mam apetyt szokkk!!!
Doris daj znac-trzymam kciuki bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Kciuki :*

my byliśmy w odwiedzinach i znajomych u teściów u rodziców i tak zleciało :) dziś mam lenia, ale wszystko posprzątałam i podłogi pomyłam :)
 
wowwww to sie narobilas:) ja tez nie moge sie doczekac jak juz bede w domciu..cos popracuje w domciu cos porobie bo szczerze mowiac juz mnie po malu meczy wstawanie rano jechanie do biura...
 
ja już na zwolnieniu chorobowym, ale w domu dostałam powera i ostatnio tak sprzątam :D w sumie nie ma co jak już raz a dobrze, ale zawsze cos się znajdzie. :) Teraz piję kawkę z cukrem :)
 
reklama
widzę , ze większość z Was już na zwolnieniu:)fajnie macie:) Ja w sumie nie mam az tak bardzo stresujacej pracy...ale zaczyna mnie meczyc poranne wstawanie szykowanie sie..czasem nie mam na to ochoty...dlatego chce juz zwolnienie i wole porobic niektore rzeczy z pracy w domu w dresie nie szykujac sie...po prostu..
 
Do góry